Resultater Fynsregattaen - Odense Langdistance 2011

103
M4- Mænd 4- - M4- Herre firer 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:02
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Danmarks Rocenter I
Kasper Jørgensen (1), Morten Jørgensen (2), Jacob Barsøe (3), Eskild Ebbesen (4)
107
U19 M8+ Mænd U19 8+ - JM8+ Junior drenge otter 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:06
Ene anmeldt, vinder uden kamp
BR I
Andreas Ven (1), Christian Gernsøe (2), Hektor Bille Hornsleth (3), Jacob Grove Klahsen (4), Mads Petersen (5), Malthe Sebastian Puro (6), Oliver Rying Thomsen (7), Rasmus Christensen (8), Tobias Thykjær (9)
108
U19 M4X Mænd U19 4X - JM4X Jun drenge dobbelt firer 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:07
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roskilde I
Mads Brogaard (1), Martin Brenøe (2), Viktor August Stokholm Lous (3), Joachim Sutton (4)
109
U19 M4- Mænd U19 4- - JM4- Jun drenge firer 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:08
Ene anmeldt, vinder uden kamp
BR/KR I
Fredrik Leicht (1), Mike Christensen (2), Christian List Jakobsen (3), Jonathan Sølve (4)
111
U19 M2- Mænd U19 2- - JM2- Jun drenge toer 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
W4- Kvinder 4- - W4- Kvinde firer 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
W2- Kvinder 2- - W2- Kvinde toer 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
U19 W4- Piger U19 4- - JW4- Pige firer 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:19
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
U19 W2- Piger U19 2- - JW2- Pige toer 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:21
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
U19 W1X Piger U19 1X - JW1X Pige singlesculler 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:22
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Kraftcenter Odense I
Emma Kiehn (1)
124
W/M2+inr Kvinder/mænd 2+inr - 2+ inrigger 6000m 1. Afdeling
2011-04-30 15:23
Ingen anmeldt, løbet udgår
207
U19 M8+ Mænd U19 8+ - JM8+ Junior drenge otter 6000m 1. Afdeling
2011-05-01 10:06
Ene anmeldt, vinder uden kamp
BR I
Andreas Ven (1), Oliver Rying Thomsen (2), Mads Petersen (3), Hektor Bille Hornsleth (4), Jacob Grove Klahsen (5), Rasmus Christensen (6), Christian Gernsøe (7), Malthe Sebastian Puro (8), N N (9)
208
U19 M4X Mænd U19 4X - JM4X Jun drenge dobbelt firer 6000m 1. Afdeling
2011-05-01 10:07
Ingen anmeldt, løbet udgår
209
U19 M4- Mænd U19 4- - JM4- Jun drenge firer 6000m 1. Afdeling
2011-05-01 10:08
Ene anmeldt, vinder uden kamp
BR/KR/Roskilde I
Fredrik Leicht (1), Mike Christensen (2), Viktor August Stokholm Lous (3), Jonathan Sølve (4)
211
U19 M2- Mænd U19 2- - JM2- Jun drenge toer 6000m 1. Afdeling
2011-05-01 10:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
213
W8+ Kvinder 8+ - W8+Kvinde otter 6000m 1. Afdeling
2011-05-01 10:12
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KR I
Kirsten Martensen (1), Karen Sørensen (2), Hildur Enni (3), Ulrikka Poulsen (4), Louise Engel Balling (5), Sirka Bøgelund Olsen (6), Anne Sevelsted (7), Tilde Hurup (8), Diana Kofod (9)
215
W4- Kvinder 4- - W4- Kvinde firer 6000m 1. Afdeling
2011-05-01 10:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
217
W2- Kvinder 2- - W2- Kvinde toer 6000m 1. Afdeling
2011-05-01 10:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
220
U19 W4- Piger U19 4- - JW4- Pige firer 6000m 1. Afdeling
2011-05-01 10:19
Ingen anmeldt, løbet udgår
222
U19 W2- Piger U19 2- - JW2- Pige toer 6000m 1. Afdeling
2011-05-01 10:21
Ingen anmeldt, løbet udgår
223
U19 W1X Piger U19 1X - JW1X Pige singlesculler 6000m 1. Afdeling
2011-05-01 10:22
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Kraftcenter Odense I
Emma Kiehn (1)