Resultater Skolekaproningen 2020

100
U19 M2- JM 2- (udt. Baltic Cup) lukket tilmelding - 2000m 1. Afdeling
2020-08-29 12:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
101
U11 W/M 1X-Edon JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single* - 250m 1. Afdeling
2020-08-29 13:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
102
U13 W/M 1X-Edon JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single* - 250m 1. Afdeling
2020-08-29 13:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
103
U15 W/M 1X-Edon JW/JM 1X C (13-14 år) Edon begynder single* - 250m 1. Afdeling
2020-08-29 13:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
104
U13 M1X JM 1X D - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 13:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
105
U14 M1X JM 1X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 13:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
106
U17 M1X JM 1X B - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
U13 W2X JW 2X D - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
U14 W2X JW 2X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U17 W2X JW 2X B - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
U12 W1X JW 1X D begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
U14 W1X JW 1X C begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
112
U17 W1X JW 1X B begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
U13 M2X JM 2X D - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
U14 M2X JM 2X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
U17 M2X JM 2X B - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
U13 M2X JM 2X D begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 14:55
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
U14 M2X JM 2X C begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U17 M2X JM 2X B begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 16:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
U13 W2X JW 2X D begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
U14 W2X JW 2X C begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
U17 W2X JW 2X B begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 16:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
U12 W1X JW 1X D - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 16:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
U14 W1X JW 1X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
U17 W1X JW 1X B - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
125
U13 M1X JM 1X D begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
U14 M1X JM 1X C begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
U17 M1X JM 1X B begynder** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
U11 W/M 1X-Edon JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
129
U13 W/M 1X-Edon JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
130
U15 W/M 1X-Edon JW/JM 1X C (13-14 år) Edon begynder single** - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
131
U15 W/M 2X JW/JM 2x C Mix - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 15:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
132
U17 W/M 2X JW/JM 2x B Mix - 500m 1. Afdeling
2020-08-29 16:00
Ingen anmeldt, løbet udgår