Resultater - Aarhus Open Regatta 2020 2020
Løb nr | Starttid - ↑ |

106
U19 M4- JM4- Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 12:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
U19 W4- JW4- Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 12:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
U19 M4X JM4x Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 12:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U19 W4X JW4x Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 12:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
Master W/M 1X Master - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
W/M 2X Åben Mix - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
112
M2X M2X - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
U14 M1X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 12:57
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
U14 W2X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:12
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
U17 M1X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:17
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
U17 W2X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:24
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
U13 W/M 2X D - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:31
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
W4+ Motion CUP - (1000+250) - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
W/M 4+inr M/W Kanin - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
U15 W1X-Edon EDON Junior C - 250m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
M2-/2X Motion CUP - (1000+250) - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
125
U19 M1X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:17
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
U19 W1X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:04
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
U17 M4X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
U17 W1X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:18
Ingen anmeldt, løbet udgår
129
U15 W4X/4X+ C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:57
Ingen anmeldt, løbet udgår
130
U14 M2X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
131
U13 W/M 1X D - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
132
M4X/4-/4X+/4+ Motion CUP - (1000+250) - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
134
W/M 4+inr M/W 4inr ÅÅM - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
139
W2X/2- Motion CUP - (1000+250) - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 14:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
141
U19 W2X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:24
Ingen anmeldt, løbet udgår
142
U19 M2X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 15:07
Ingen anmeldt, løbet udgår
143
U17 M2X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 15:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
144
U17 W4X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
145
U14 W1X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 15:28
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
U15 M4X/4X+ C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 15:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
147
W/M 8+ 8+ - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
148
U19 M2- JM2- - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
149
U19 M1X U19 M1X Baltic Cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
150
U19 M2X U19M2X Baltic cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
151
U19 M2- U19M2- baltic cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
152
U19 W1X U19W1X Baltic Cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
153
U19 W2X U19W2X Baltic Cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
154
U19 W2- U19W2- Baltic cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
200
U19 M1X JM1x Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-23 11:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
201
U19 M2X JM2x Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-23 11:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
203
U19 W1X JW1x Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-23 11:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
204
U19 W2X JW2x Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-23 11:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
205
U19 W2- JW2- Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-23 11:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
210
W/M 2X Åben Mix - 1000m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
211
U13 W/M 2X D - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 11:57
Ingen anmeldt, løbet udgår
212
U14 M1X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 12:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
213
U14 W2X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 12:17
Ingen anmeldt, løbet udgår
214
U17 M1X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-23 12:22
Ingen anmeldt, løbet udgår
215
U17 W2X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-23 14:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
216
U19 M1X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-23 12:36
Ingen anmeldt, løbet udgår
217
U19 W1X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-23 12:43
Ingen anmeldt, løbet udgår
218
Master W/M 4+inr 60+ ÅÅM (med handicap) - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 15:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
219
W1X JW/W1x Motion-Sprint - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
220
M1X JM/M1x Motion-Sprint - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
221
W/M 4+inr M/W4inr Kanin - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
222
U13 M1X-Edon EDON Drenge Junior D - 250m 1. Afdeling
2020-08-23 12:57
Ingen anmeldt, løbet udgår
223
U13 W1X-Edon EDON Piger Junior D - 250m 1. Afdeling
2020-08-23 13:04
Ingen anmeldt, løbet udgår
224
U15 M1X-Edon EDON Drenge Junior C - 250m 1. Afdeling
2020-08-23 12:57
Ingen anmeldt, løbet udgår
225
U15 W1X-Edon EDON Piger Junior C - 250m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
226
Master W/M 2-/2X Master - 1000m 1. Afdeling
2020-08-23 13:18
Ingen anmeldt, løbet udgår
227
W4+inr Inr - 1000m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
228
U17 M4X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-23 13:32
Ingen anmeldt, løbet udgår
229
U17 W1X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-23 13:39
Ingen anmeldt, løbet udgår
230
U15 W4X+/4X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 13:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
231
U14 M2X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 13:51
Ingen anmeldt, løbet udgår
232
U13 W/M 1X D - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 13:56
Ingen anmeldt, løbet udgår
233
M4X+/4+/4X/4- Motion CUP - (1000+250) - 1000m 1. Afdeling
2020-08-23 14:06
Ingen anmeldt, løbet udgår
234
W4-/4+/4X/4X+ Motion CUP - (1000+250) - 1000m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
235
U17 M1X-Edon EDON Drenge Junior B - 250m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
236
U17 W1X-Edon EDON Piger Junior B - 250m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
237
U19 M1X-Edon EDON Drenge Junior A - 250m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
238
U19 W1X-Edon EDON Piger Junior A - 250m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
239
Master W/M 1X Master - 1000m 1. Afdeling
2020-08-23 14:21
Ingen anmeldt, løbet udgår
240
M4+inr Inr - 1000m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
241
U19 W2X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-23 12:29
Ingen anmeldt, løbet udgår
242
U19 M2- A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
243
U17 M2X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-23 14:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
244
U17 W4X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-23 14:42
Ingen anmeldt, løbet udgår
245
U14 W1X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 14:49
Ingen anmeldt, løbet udgår
246
U15 M4X+/4X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 14:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
247
M2X JM2x/M2x Motion-Sprint - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 15:04
Ingen anmeldt, løbet udgår
248
W2X JW2x/W2x Motion-Sprint - 500m 1. Afdeling
2020-08-23 15:09
Ingen anmeldt, løbet udgår
250
Master W/M 4X+/4X/4+/4- Master - 1000m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
251
W/M 8+ 8+ - 1000m 1. Afdeling
2020-08-23 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår