Tilmeldinger - Begynderkaproningen 2017 2017
Løb 90 U13 W1X-Edon Piger 1X-Edon 500m 5 tilmeldinger
Rødvig Roklub I
- 1. Amalie Kjøng Jørgensen (Rødvig) '06
Sorø Roklub I
- 1. Emma Løren (Sorø) '07
Sorø Roklub II
- 1. Babette Post-Kallenbach (Sorø) '05
Sorø Roklub III
- 1. Line Overgaard Christensen (Sorø) '05
Sorø Roklub IV
- 1. Frederikke Algreen Nielsen (Sorø) '05
Løb 91 U13 M1X-Edon Drenge 1X-Edon 500m 5 tilmeldinger
Rødvig Roklub I
- 1. Michael Kjøng Jørgensen (Rødvig) '08
Roklubben Viking I
- 1. Gustav Felten Bjørklund (Viking) '05
Køge Roklub I
- 1. Anker Lerdorf (Køge R) '06
Bagsværd Roklub I
- 1. Mikkel Witt Andersen (Bagsværd) '06
Sorø Roklub I
- 1. August Algreen (Sorø) '05
Løb 92 U15 W1X-Edon Piger 1X-Edon 500m 6 tilmeldinger
Randers Roklub V
- 1. Andrea Mitchelly Christensen (Randers) '03
Bagsværd Roklub I
- 1. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03
Randers Roklub I
- 1. Caroline Byg Lanng (Randers) '03
Randers Roklub II
- 1. Line Korreborg Poulsen (Randers) '03
Randers Roklub III
- 1. Nanna Søndergaard West (Randers) '03
Randers Roklub IV
- 1. Thilde Christensen (Randers) '04
Løb 93 U15 M1X-Edon Drenge 1X-Edon 500m 5 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
Sorø Roklub II
- 1. Cornelius Baasch Andersen (Sorø) '03
Bagsværd Roklub I
- 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub II
- 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
AFMELDT Bagsværd Roklub III
- 1. Ikaros Voliantis (Bagsværd) '04
Løb 101 U13 W1X Piger 1X 500m 1 tilmelding
Sorø Roklub I
- 1. Babette Post-Kallenbach (Sorø) '05
Løb 102 U13 M1X Drenge 1X 500m 2 tilmeldinger
Roklubben Viking I
- 1. karl emil kock søndergård (Viking) '05
Køge Roklub I
- 1. Anker Lerdorf (Køge R) '06
Løb 103 U14 W1X Piger 1X 500m 6 tilmeldinger
Randers Roklub I
- 1. Caroline Byg Lanng (Randers) '03
Randers Roklub II
- 1. Line Korreborg Poulsen (Randers) '03
Sorø Roklub I
- 1. Smilla Rose (Sorø) '03
Randers Roklub III
- 1. Nanna Søndergaard West (Randers) '03
Køge Roklub I
- 1. Lærke Skovhus Pedersen (Køge R) '03
Bagsværd Roklub I
- 1. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03
Løb 104 U14 M1X Drenge 1X 500m 7 tilmeldinger
Sønderborg Roklub 2
- 1. Henrik Sørensen (Sønderborg) '04
Sønderborg Roklub I
- 1. Anton Fuhlendorff (Sønderborg) '03
Sorø Roklub I
- 1. Emil Nielsen (Sorø) '04
Sorø Roklub II
- 1. Karl-Emil Arensbach (Sorø) '04
Bagsværd Roklub I
- 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub II
- 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
AFMELDT Bagsværd Roklub III
- 1. Ikaros Voliantis (Bagsværd) '04
Løb 105 U17 W1X Piger 1X 500m 1 tilmelding
Sorø Roklub I
- 1. Katrine Holm (Sorø) '02
Løb 106 U17 M1X Drenge 1X 500m 3 tilmeldinger
Rødvig Roklub I
- 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
Sorø Roklub I
- 1. Anton Stensberg (Sorø) '02
Køge Roklub I
- 1. Casper Helvig Larsen (Køge R) '01
Løb 108 U19 M1X Drenge 1X 500m 1 tilmelding
N.S. Roklub I
- 1. Jonas Kristensen (N.S.) '99
Løb 201 U13 W2X Piger 2X 500m 1 tilmelding
Sorø Roklub I
- 1. Frederikke Algreen Nielsen (Sorø) '05
- 2. Babette Post-Kallenbach (Sorø) '05
Løb 202 U13 M2X Drenge 2X 500m 2 tilmeldinger
Roklubben Viking I
- 1. Gustav Felten Bjørklund (Viking) '05
- 2. karl emil kock søndergård (Viking) '05
Sorø Roklub I
- 1. August Algreen (Sorø) '05
- 2. Valdemar Peter Jacobsen (Sorø) '05
Løb 203 U14 W2X Piger 2X 500m 2 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Silja Pind (Sorø) '04
- 2. Smilla Rose (Sorø) '03
Bagsværd Roklub I
- 1. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03
- 2. Lærke Skovhus Pedersen (Køge R) '03
Løb 204 U14 M2X Drenge 2X 500m 4 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Cornelius Baasch Andersen (Sorø) '03
- 2. Emil Nielsen (Sorø) '04
Bagsværd Roklub I
- 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
- 2. Caroline Byg Lanng (Randers) '03
Bagsværd Roklub II
- 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
- 2. Mikkel Witt Andersen (Bagsværd) '06
Sønderborg Roklub
- 1. Anton Fuhlendorff (Sønderborg) '03
- 2. Henrik Sørensen (Sønderborg) '04
Løb 205 U17 W2X Piger 2X 500m 1 tilmelding
Køge Roklub I
- 1. Eva Maria Lerdorf (Køge R) '02
- 2. Lærke Skovhus Pedersen (Køge R) '03
Løb 206 U17 M2X Drenge 2X 500m 3 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Anton Stensberg (Sorø) '02
- 2. Karl-Emil Arensbach (Sorø) '04
Køge Roklub/Rødvig Roklub I
- 1. Casper Helvig Larsen (Køge R) '01
- 2. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
AFMELDT Sorø Roklub II
- 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
- 2. Katrine Holm (Sorø) '02
Løb 403 U15 W4X Piger 4X 500m 1 tilmelding
Randers Roklub I
- 1. Caroline Byg Lanng (Randers) '03
- 2. Line Korreborg Poulsen (Randers) '03
- 3. Nanna Søndergaard West (Randers) '03
- 4. Thilde Christensen (Randers) '04
Løb 404 U15 M4X Drenge 4X 500m 2 tilmeldinger
Bagsværd Roklub/Sønderborg Roklub I
- 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
- 2. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
- 3. Mikkel Witt Andersen (Bagsværd) '06
- 4. Anton Fuhlendorff (Sønderborg) '03
Sorø Roklub I
- 1. Cornelius Baasch Andersen (Sorø) '03
- 2. Emil Nielsen (Sorø) '04
- 3. Karl-Emil Arensbach (Sorø) '04
- 4. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
Løb 405 U17 W4X Piger 4X 500m 1 tilmelding
Sorø Roklub I
- 1. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03
- 2. Babette Post-Kallenbach (Sorø) '05
- 3. Silja Pind (Sorø) '04
- 4. Smilla Rose (Sorø) '03