Tilmeldinger - Færøske Mesterskaber 2019

Løb 35 W6-Stafet Liðkapping - Kvinnur (6x500m) - 3000m 3 tilmeldinger
Blikapiga MANGLER BETALING
  • 1. Rakul T. Olsen (ARGJA ) '01
  • 2. Vár G. Hansen (ARGJA ) '01
  • 3. urd reginsdóttir á lofti (ARGJA ) '01
  • 4. Sølvá Patursson (ARGJA ) '01
  • 5. Eva Hammer (ARGJA ) '01
  • 6. rakul Jansdottir (ARGJA ) '02
Páll Fangi MANGLER BETALING
  • 1. Jóhanna Eliassen (FOE '95
  • 2. Barbara Simonsen (FOE '97
  • 3. Jessica Hallursdóttir (FOE '97
  • 4. Barbara Løwe Sørensen (FOE '90
  • 5. Krista Mørkøre (FOE '98
  • 6. Emma Langaard Nagurset (FOE '04
Erla Kongsdóttir MANGLER BETALING
  • 1. Asta Sofía Reynatrøð (ÍFK) '01
  • 2. Erika S. Christiansen (ÍFK) '99
  • 3. Laura M. Berjastein (ÍFK) '98
  • 4. Turið Christiansen (ÍFK) '96
  • 5. Elsa Samuelsen (ÍFK) '00
  • 6. Cecilia Wigant Eysterdal (ÍFK) '96
Løb 36 M6-Stafet Liðkapping - Menn (6x500m) - 3000m 3 tilmeldinger
Argjaboyz MANGLER BETALING
  • 1. Jákup K. Hansen (ARGJA ) '94
  • 2. Sverri Tórstún (ARGJA ) '85
  • 3. Hávar Patursson (ARGJA ) '99
  • 4. Jógvan Jacobsen (ARGJA ) '89
  • 5. Ragnar S. Mikkelsen (ARGJA ) '87
  • 6. Hans Marius Edvardsson (ARGJA ) '93
HR Kappar og Kollfirðingar MANGLER BETALING
  • 1. Fróði Magnussen (HAV) '69
  • 2. Bergur Robert Dam Jensen (HAV) '87
  • 3. Jens Kristian Dam (FOE '76
  • 4. Ingi Torgarði (HAV) '69
  • 5. Steinar á Tórgarði (HAV) '98
  • 6. Olaf Vesturgarð (FOE '65
Nevið Reyða MANGLER BETALING
  • 1. Jón Josephsen (FOE '99
  • 2. Sigmund Mørkøre (FOE '95
  • 3. Fríðjohn Elttør (FOE '00
  • 4. Benjamin E. Sigurðsson (FOE '01
  • 5. Hermann Samuelsen (FOE '01
  • 6. Brandur Kjølbro (FOE '01
Løb 37 U19 W/M 6-Stafet Liðkapping - Dreingir og Gentur (6x500m) - 3000m 8 tilmeldinger
Fípan Fagra MANGLER BETALING
  • 1. Finnur Kjølbro (FOE '05
  • 2. Símun Niclasen (FOE '05
  • 3. Janus Elleby Kjølbro (FOE '05
  • 4. Filip Joensen (FOE '05
  • 5. Birgir Sigurðsson (FOE '05
  • 6. John Lassen Viðoy (FOE '05
Fenja MANGLER BETALING
  • 1. Selma Lív Berg (ÍFK) '02
  • 2. Sanný Langaard (ÍFK) '01
  • 3. Olga H. Torgilsdóttir (ÍFK) '01
  • 4. Barbara Wigant (ÍFK) '03
  • 5. Rosana Gelig Joensen (ÍFK) '02
  • 6. Lýdia Jónbertsdóttir (ÍFK) '02
Ørnin MANGLER BETALING
  • 1. Høgni R. á Plógv (FOE '03
  • 2. Eigil Oddmarson (FOE '02
  • 3. Baldur Unason (FOE '02
  • 4. Símon Tórur Joen-Jacobsen (FOE '03
  • 5. Yngvi Madsen (FOE '03
  • 6. Hákun Stenberg (FOE '02
Blikepiga Afmeldt MANGLER BETALING
  • 1. Rakul T. Olsen (ARGJA ) '01
  • 2. Vár G. Hansen (ARGJA ) '01
  • 3. urd reginsdóttir á lofti (ARGJA ) '01
  • 4. Sølvá Patursson (ARGJA ) '01
  • 5. Eva Hammer (ARGJA ) '01
  • 6. rakul Jansdottir (ARGJA ) '02
Drekin Gentur MANGLER BETALING
  • 1. Elin Døgg Súnadóttir (FOE '03
  • 2. Unnur Wenningsted á Tórgarðí (FOE '04
  • 3. Lea Tróndheim Johansen (FOE '03
  • 4. Kristianna Skarphéðinsdóttir (HAV) '03
  • 5. Eydna E. Hansen (HAV) '03
  • 6. Brynhild E. Joensen (HAV) '03
Drekin Dreingir MANGLER BETALING
  • 1. Sølvi Smith (FOE '02
  • 2. Teitur í Stórustovu (FOE '02
  • 3. Hjørtur Johansen (FOE '02
  • 4. Hákun Petursson (FOE '02
  • 5. Bjarni Lava Jacobsen (FOE '02
  • 6. Karl Atli Johansen (FOE '02
Heykur MANGLER BETALING
  • 1. Dánjal Olsen (FOE '04
  • 2. Hjalte Weihe (FOE '04
  • 3. Mattias Durhuus (FOE '04
  • 4. Jákup Poulsen (FOE '03
  • 5. Jónas Busk (FOE '04
  • 6. brandur Christensen (FOE '04
Sílið Dreingir MANGLER BETALING
  • 1. Kristian Debes Kúrberg (FOE '01
  • 2. Tórálvur Mohr (FOE '01
  • 3. Jákup Holm Tórgarð (FOE '01
  • 4. Jákup Holm Johannsen (FOE '01
  • 5. Rúni Sjatlá (FOE '01
  • 6. Karsten Jacobsen (FOE '01