Løbsliste - Haderslev Regatta 2020

Løb nr. Planlagt Starttidspunkt Kategori Distance Løb Beskrivelse
1 13. juni 2020 3000m U15 M Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c)
2 13. juni 2020 3000m U14 M Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c)
3 13. juni 2020 3000m U15 W Piger 4x+ 13 og 14 (VI c)
4 13. juni 2020 3000m U14 W Piger 4x+ 12 og 13 (VI c)
5 13. juni 2020 3000m U14 W/M Mix 4x+ 12 og 13 (VI c)
6 13. juni 2020 3000m U15 W/M Mix 4x+ 13 og 14 (VI c)
7 13. juni 2020 3000m U15 M Drenge 2x 13 og 14 (VI c)
8 13. juni 2020 3000m U15 LM Drenge 2x 13 og 14 let (VI c)
9 13. juni 2020 3000m U14 M Drenge 2x 12 og 13 (VI c)
10 13. juni 2020 3000m U14 LM Drenge 2x 12 og 13 let (VI c)
11 13. juni 2020 3000m U15 W Piger 2x 13 og 14 (VI c)
12 13. juni 2020 3000m U15 LW Piger 2x 13 og 14 let (VI c)
13 13. juni 2020 3000m U14 W Piger 2x 12 og 13 (VI c)
14 13. juni 2020 3000m U14 LW Piger 2x 12 og 13 let (VI c)
15 13. juni 2020 3000m U15 M Drenge 1x 14 (VI c)
16 13. juni 2020 3000m U15 LM Drenge 1x 14 let (VI c)
17 13. juni 2020 3000m U14 M Drenge 1x 13 (VI c)
18 13. juni 2020 3000m U14 LM Drenge 1x 13 let (VI c)
19 13. juni 2020 3000m U15 W Piger 1x 14 (VI c)
20 13. juni 2020 3000m U15 LW Piger 1x 14 let (VI c)
21 13. juni 2020 3000m U14 W Piger 1x 13 (VI c)
22 13. juni 2020 3000m U14 LW Piger 1x 13 let (VI c)
23 13. juni 2020 1000m U17 W JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre
24 13. juni 2020 1000m U17 W JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
25 13. juni 2020 1000m U17 M JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre
26 13. juni 2020 1000m U17 M JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
27 13. juni 2020 1000m U17 W JW2X B
28 13. juni 2020 1000m U17 M JM2X B
29 13. juni 2020 1000m U17 LM JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre
30 13. juni 2020 1000m U17 LM JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
31 13. juni 2020 1000m Master M MM1x Masters A-K (VI d)
32 13. juni 2020 1000m Master W MW1x Masters A-K (VI d)
33 13. juni 2020 1000m W W1x
34 13. juni 2020 1000m M M2x
35 13. juni 2020 350m U12 M Drenge 1x 11
36 13. juni 2020 350m U12 M Drenge 1x 11, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
37 13. juni 2020 350m U12 W Piger 1x 11
38 13. juni 2020 350m U13 LM Drenge 1x 12 let
39 13. juni 2020 350m U14 LM Drenge 1x 13 let
40 13. juni 2020 350m U14 LW Piger 1x 13 let
41 13. juni 2020 350m U14 M Drenge 2x 12 og 13
42 13. juni 2020 350m U14 W Piger 2x 12 og 13
43 13. juni 2020 350m U15 M Drenge 1x 14
44 13. juni 2020 350m U15 M Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
45 13. juni 2020 350m U15 W Piger 1x 14
46 13. juni 2020 350m U15 W Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
47 13. juni 2020 1000m U17 LM JM4X+ B let
48 13. juni 2020 1000m U17 W JW1x B
49 13. juni 2020 1000m U17 M JM1x B
50 13. juni 2020 1000m U17 LW JW2x B let
51 13. juni 2020 1000m U17 LM JM2x B let
52 13. juni 2020 1000m U19 LW JW1x A let
53 13. juni 2020 1000m U19 M JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre
54 13. juni 2020 1000m U19 LM JM1x A let
55 13. juni 2020 1000m U19 M JM4x A
56 13. juni 2020 1000m U23 LW W1x B let.
57 13. juni 2020 1000m U23 LM M1x B let.
58 13. juni 2020 1000m W W4x
59 13. juni 2020 350m U13 M Drenge 2x 11 og 12
60 13. juni 2020 350m U13 M Drenge 1x 12
61 13. juni 2020 350m U13 M Drenge 1x 12, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
62 13. juni 2020 350m U13 W Piger 1x 12
63 13. juni 2020 350m U14 M Drenge 1x 13
64 13. juni 2020 350m U14 M Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
65 13. juni 2020 350m U14 W Piger 1x 13
66 13. juni 2020 350m U14 W Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
67 13. juni 2020 350m U15 LM Drenge 1x 14 let
68 13. juni 2020 350m U15 LW Piger 1x 14 let
69 13. juni 2020 350m U15 M Drenge 2x 13 og 14
70 13. juni 2020 350m U15 W Piger 2x 13 og 14
71 13. juni 2020 350m W/M 8+ open Sprintcup (VI h)
72 13. juni 2020 1000m M M4x A
73 13. juni 2020 1000m Master M MM4x Masters A-K (VI d)
74 13. juni 2020 1000m Master W MW4x Masters A-K (VI d)
75 13. juni 2020 1000m U17 W JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre
76 13. juni 2020 1000m U17 W JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
77 13. juni 2020 1000m U17 M JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
78 13. juni 2020 1000m U17 M JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
79 13. juni 2020 1000m U17 LW JW1x B let
80 13. juni 2020 1000m U17 LM JM1x B let.
81 13. juni 2020 1000m U17 W JW4x+ B (VI g)
82 13. juni 2020 1000m U17 W JW4x B (VI g)
83 13. juni 2020 1000m U17 M JM4x+ B (VI g)
84 13. juni 2020 1000m U17 M JM4x B (VI g)
85 13. juni 2020 1000m U19 W JW2x A
86 13. juni 2020 1000m U19 M JM2x A
87 13. juni 2020 1000m U19 LM JM1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
88 13. juni 2020 1000m U23 W W2x B
89 13. juni 2020 1000m U23 M M2x B
90 13. juni 2020 1000m M M1x
91 13. juni 2020 1000m Master M MM 2x Masters A - K (VI d)
92 13. juni 2020 1000m Master W MW 2x Masters A - K (VI d)
93 13. juni 2020 1000m Master W/M MM/MW 2x Masters A - K Mix (VI d)
100 14. juni 2020 1000m U14 W Piger 1x 13 (VI c)
101 14. juni 2020 1000m U15 M Drenge 1x 14 (VI c)
102 14. juni 2020 1000m U15 M Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
103 14. juni 2020 1000m U14 M Drenge 1x 13 (VI c)
104 14. juni 2020 1000m U14 M Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
105 14. juni 2020 1000m U14 W Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
106 14. juni 2020 1000m U17 W JW1x B (VI c)
107 14. juni 2020 1000m U17 M JM1x B (VI c)
108 14. juni 2020 1000m U17 LW JW2x B let (VI c)
109 14. juni 2020 1000m U17 LM JM2x B let (VI c)
110 14. juni 2020 1000m U19 LW JW1x A let (VI c)
111 14. juni 2020 1000m U13 M Drenge 2x 11 og 12
112 14. juni 2020 1000m U13 W Piger 2x 11 og 12
113 14. juni 2020 1000m U15 LM Drenge 1x 14 let (VI c)
114 14. juni 2020 1000m U15 LM Drenge 1x 14 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
115 14. juni 2020 1000m U14 LM Drenge 1x 13 let (VI c)
116 14. juni 2020 1000m U14 LM Drenge 1x 13 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
117 14. juni 2020 1000m U14 LW Piger 1x 13 let (VI c)
118 14. juni 2020 1000m U15 W Piger 4x+ 13 og 14 (VI c)
119 14. juni 2020 1000m U15 M Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c)
120 14. juni 2020 1000m U19 LM JM1x A let (VI c)
121 14. juni 2020 1000m U19 M JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
122 14. juni 2020 1000m U23 LM M1x B let.
123 14. juni 2020 1000m W W4x (VI c)
124 14. juni 2020 1000m M M4x (VI c)
125 14. juni 2020 1000m Master M MM1x Masters A-K (VI d)
126 14. juni 2020 1000m Master W MW1x Masters A-K (VI d)
127 14. juni 2020 1000m U17 LW JW1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
128 14. juni 2020 350m U12 M Drenge 1x 11
129 14. juni 2020 350m U12 W Piger 1x 11
130 14. juni 2020 350m U13 M Drenge 1x 12
131 14. juni 2020 350m U13 LM Drenge 1x 12 let
132 14. juni 2020 350m U13 W Piger 1x 12
133 14. juni 2020 1000m U15 LW Piger 1x 14 let (VI c)
134 14. juni 2020 1000m U14 W Piger 4x+ 12 og 13 (VI c)
135 14. juni 2020 1000m U14 M Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c)
136 14. juni 2020 1000m U15 M Drenge 2x 13 og 14 (VI c)
137 14. juni 2020 1000m U15 W Piger 2x 13 og 14 (VI c)
138 14. juni 2020 1000m U17 LM JM1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
139 14. juni 2020 1000m U17 W JW2x B (VI c)
140 14. juni 2020 1000m U17 M JM2x B (VI c)
141 14. juni 2020 1000m U17 LM JM4x+ B let, (VI c)
142 14. juni 2020 1000m U19 W JW1x A (VI c)
143 14. juni 2020 1000m U19 M JM1x A (VI c)
144 14. juni 2020 1000m U19 M JM2- A (VI c)
145 14. juni 2020 1000m W W1x (VI c)
146 14. juni 2020 1000m M M1x (VI c)
147 14. juni 2020 1000m U15 M Drenge 2x 13 og 14 (VI c)
148 14. juni 2020 1000m U15 W Piger 2x 13 og 14 (VI c)
149 14. juni 2020 350m U19 W JW1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
150 14. juni 2020 350m U19 M JM 1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
151 14. juni 2020 350m U17 M JM 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
152 14. juni 2020 350m U17 W JW1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
153 14. juni 2020 350m U19 LM JM 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
154 14. juni 2020 350m U19 LW JW 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
155 14. juni 2020 350m U17 LM JM 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
156 14. juni 2020 350m U17 LW JW 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
157 14. juni 2020 350m U23 W W 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
158 14. juni 2020 350m U23 M M 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
159 14. juni 2020 1000m U15 W Piger 1x 14 (VI c)
160 14. juni 2020 1000m U15 W Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
161 14. juni 2020 1000m U14 M Drenge 2x 12 og 13 (VI c)
162 14. juni 2020 1000m U14 W Piger 2x 12 og 13 (VI c)
163 14. juni 2020 1000m U14 LM Drenge 2x 12 og 13 let. (VI c)
164 14. juni 2020 1000m U14 LW Piger 2x 12 og 13 let. (VI c)
165 14. juni 2020 1000m M M2- (VI c)
166 14. juni 2020 1000m U17 W JW1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
167 14. juni 2020 1000m U17 M JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
168 14. juni 2020 1000m U17 M JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
169 14. juni 2020 1000m U17 LW JW1x B let (VI c)
170 14. juni 2020 1000m U17 LM JM1x B let (VI c)
171 14. juni 2020 1000m U19 W JW2x A (VI c)
172 14. juni 2020 1000m U19 M JM2x A (VI c)
173 14. juni 2020 1000m U23 M M2x B
174 14. juni 2020 1000m LW W1x let (VI c)
175 14. juni 2020 1000m LM M1x let (VI c)
176 14. juni 2020 1000m M M8+ (VI c)
177 14. juni 2020 1000m Master M MM 2x Masters A - K (VI d)
178 14. juni 2020 1000m Master W MW 2x Masters A - K (VI d)
179 14. juni 2020 1000m Master W/M MM/MW 2x Masters A - K MIX (VI d)
180 14. juni 2020 1000m U19 M JM4x A (VI c)
181 14. juni 2020 1000m U15 W/M Mix 4x+ 13 og 14 (VI c)
182 14. juni 2020 1000m U14 W/M Mix 4x+ 12 og 13 (VI c)
183 14. juni 2020 1000m U17 M JM4x+ B (VI c)
184 14. juni 2020 1000m U17 W JW4x+ B (VI c)
185 14. juni 2020 1000m U17 LM JM2x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
186 14. juni 2020 1000m U19 LW JW1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
187 14. juni 2020 1000m U19 LM JM2x A let (VI c)
188 14. juni 2020 1000m U23 W W1x B
189 14. juni 2020 1000m U23 M M1x B
190 14. juni 2020 1000m W W2x (VI c)
191 14. juni 2020 1000m M M2x (VI c)
192 14. juni 2020 1000m M M4- (VI c)
193 14. juni 2020 1000m Master M MM4x Masters 1000m A-K (VI d)
194 14. juni 2020 1000m Master W MW4x Masters 1000m A-K (VI d)
195 14. juni 2020 1000m U19 M JM8+ A (VI c)
196 14. juni 2020 1000m Master M MM8+ Masters 1000m A-K (VI d)
197 14. juni 2020 1000m Master W MW8+ Masters 1000m A-K (VI d)
198 14. juni 2020 1000m Master W/M MM/MW8+ Masters 1000m A-K MIX (VI d)