Løbsliste - Odense Langdistance 2020

Løbsliste - Odense Langdistance 2020
Løb nr. Planlagt Starttidspunkt Kategori Distance Løb Beskrivelse
1OvernatningFredag->Lørdag
2OvernatningLørdag->Søndag
3SpisningAftensmad Lørdag
4SpisningMorgenmad Søndag

Løbsliste Lørdag

101 25. april 2020 6000m M8+ M8+ Herre Otter
102 25. april 2020 6000m M4X M4X Herre dobbelt firer
103 25. april 2020 6000m M4- M4- Herre firer
104 25. april 2020 6000m M2X M2X Herre dobbeltsculler
105 25. april 2020 6000m M2- M2- Herre toer
106 25. april 2020 6000m M1X M1X Herre sculler
107 25. april 2020 6000m U19 M8+ JM8+ Junior drenge otter
108 25. april 2020 6000m U19 M4X JM4X Jun drenge dobbelt firer
109 25. april 2020 6000m U19 M4- JM4- Jun drenge firer
110 25. april 2020 6000m U19 M2X JM2X Jun drenge dobbeltsculler
111 25. april 2020 6000m U19 M2- JM2- Jun drenge toer
112 25. april 2020 6000m U19 M1X JM1X Jun drenge sculler
113 25. april 2020 6000m W8+ W8+Kvinde otter
114 25. april 2020 6000m W4X W4X Kvinde dobbeltfirer
115 25. april 2020 6000m W4- W4- Kvinde firer
116 25. april 2020 6000m W2X W2x Kvinde dobbelsculler
117 25. april 2020 6000m W2- W2- Kvinde toer
118 25. april 2020 6000m W1X W1X Kvinde singlesculler
119 25. april 2020 6000m U19 W4X JW4X Pige dobbeltfirer
120 25. april 2020 6000m U19 W4- JW4- Pige firer
121 25. april 2020 6000m U19 W2X JW2X Pige dobbeltsculler
122 25. april 2020 6000m U19 W2- JW2- Pige toer
123 25. april 2020 6000m U19 W1X JW1X Pige singlesculler
124 25. april 2020 6000m W/M 2+inr 2+ inrigger
125 25. april 2020 6000m W/M 4+inr W/M 4+inr

Løbsliste Søndag

201 26. april 2020 6000m M8+ M8+ Herre Otter
202 26. april 2020 6000m M4X M4X Herre dobbelt firer
203 26. april 2020 6000m M4- M4- Herre firer
204 26. april 2020 6000m M2X M2X Herre dobbeltsculler
205 26. april 2020 6000m M2- M2- Herre toer
206 26. april 2020 6000m M1X M1X Herre sculler
207 26. april 2020 6000m U19 M8+ JM8+ Junior drenge otter
208 26. april 2020 6000m U19 M4X JM4X Jun drenge dobbelt firer
209 26. april 2020 6000m U19 M4- JM4- Jun drenge firer
210 26. april 2020 6000m U19 M2X JM2X Jun drenge dobbeltsculler
211 26. april 2020 6000m U19 M2- JM2- Jun drenge toer
212 26. april 2020 6000m U19 M1X JM1X Jun drenge sculler
213 26. april 2020 6000m W8+ W8+Kvinde otter
214 26. april 2020 6000m W4X W4X Kvinde dobbeltfirer
215 26. april 2020 6000m W4- W4- Kvinde firer
216 26. april 2020 6000m W2X W2x Kvinde dobbelsculler
217 26. april 2020 6000m W2- W2- Kvinde toer
218 26. april 2020 6000m W1X W1X Kvinde singlesculler
219 26. april 2020 6000m U19 W4X JW4X Pige dobbeltfirer
220 26. april 2020 6000m U19 W4- JW4- Pige firer
221 26. april 2020 6000m U19 W2X JW2X Pige dobbeltsculler
222 26. april 2020 6000m U19 W2- JW2- Pige toer
223 26. april 2020 6000m U19 W1X JW1X Pige singlesculler
224 26. april 2020 6000m W/M 2+inr 2+ inrigger
225 26. april 2020 6000m W/M 4+inr W/M 4+inr