Tilmeldinger - Sjællandske Mesterskaber 2018

Løb 103 U11 W Piger Jun E årgang 08+09 2min - 2min 4 tilmeldinger

Hjemme fra Kælderen I

  • 1. Cecilia Kroll (DEN '08

Sorø Roklub I

  • 1. Kirsten Taulbjerg (Sorø) '08

Sorø Roklub II

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

Rødvig Roklub I

  • 1. Sara Blacharczyk (Rødvig) '09
Løb 104 U11 M Drenge Jun E årgang 08+09 2min - 2min 1 tilmelding

Rødvig Roklub I

  • 1. Michael Kjøng Jørgensen (Rødvig) '08
Løb 105 U13 W Piger Jun D årgang 06+07 2min - 2min 8 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Emma Løren (Sorø) '07

Roskilde Roklub I

  • 1. Silje Trenter (Roskilde) '06

Dragør Roklub II

  • 1. Maja Sejersen (Dragør) '06

Dragør Roklub I

  • 1. Sara Offenberg (Dragør) '06

Dragør Roklub III

  • 1. Clara Thomsen (Dragør) '06

Roklubben Stevns II

  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06

Roklubben Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Rødvig Roklub I

  • 1. Amalie Kjøng Jørgensen (Rødvig) '06
Løb 106 U13 M Drenge Jun D årgang 06+07 2min - 2min 14 tilmeldinger

Dragør Roklub I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

Rødvig Roklub I

  • 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06

Dragør Roklub IV

  • 1. Buster Brun Mogensen (Dragør) '06

Sorø Roklub II

  • 1. Johannes Ebert (Sorø) '07

Sorø Roklub III

  • 1. Mads Christensen (Sorø) '06

Roskilde Roklub I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Bagsværd Roklub III

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Roklubben Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

Dragør Roklub III

  • 1. Alexander Valbro (Dragør) '06

Bagsværd Roklub I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

Dragør Roklub II Afmeldt

  • 1. Victor Emil Andreas Hillerup (Dragør) '06

Sorø Roklub I

  • 1. Malthe Lund Lynæs (Sorø) '07

Bagsværd Roklub II

  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06

Roskilde Roklub II

  • 1. Marinus Bo Kofoed Jensen (Roskilde) '06
Løb 107 U15 W Piger Jun C årgang 04 4min - 4min 3 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

Københavns Roklub I

  • 1. Josefine Freltoft (København) '04

Rødvig Roklub I

  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
Løb 108 U15 W Piger Jun C årgang 05 3min - 3min 4 tilmeldinger

Dragør Roklub I

  • 1. Nathalie Bruun (Dragør) '05

Roklubben Stevns I

  • 1. Sofie Meisner (Stevns) '05

Sorø Roklub I

  • 1. Malin Johansen (Sorø) '05

Ringsted Roklub I

  • 1. Maria J. Johansen (Ringsted) '05
Løb 109 U15 M Drenge Jun C årgang 04 4min - 4min 11 tilmeldinger

Sorø Roklub II

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Bagsværd Roklub III Afmeldt

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04

Bagsværd Roklub V

  • 1. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04

Bagsværd Roklub II

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04

Bagsværd Roklub I

  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04

Tissø Roklub I

  • 1. Magnus Jepsen (Tissø) '04

Roskilde Roklub I

  • 1. William Windel Krogh (Roskilde) '04

Bagsværd Roklub VI

  • 1. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04

Sorø Roklub I Afmeldt

  • 1. Gabriel Alexander Nielsen (Sorø) '04

Sorø Roklub III

  • 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
Løb 110 U15 M Drenge Jun C årgang 05 3min - 3min 5 tilmeldinger

Roklubben Stevns II

  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05

Roskilde Roklub I

  • 1. Anders Lendal Holm (Roskilde) '05

Roklubben Stevns I

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

Dragør Roklub I

  • 1. Victor Valbro (Dragør) '05

Roklubben Stevns III

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05
Løb 111 U17 W Piger Jun B Årgang 02 2000m - 2000m 7 tilmeldinger

Roklubben Furesø I

  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02

Bagsværd Roklub II Afmeldt

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02

Tissø Roklub I

  • 1. Katrine Jepsen (Tissø) '02

Roskilde Roklub I

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Ida Marie Reimer (Lyngby) '02

Bagsværd Roklub I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

Silkeborg Roklub I

  • 1. Rosa van Bergeijk (Silkeborg) '02
Løb 112 U17 W Jun B Piger Årgang 03 2000m - 2000m 4 tilmeldinger

Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03

Roskilde Roklub II

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03

Roklubben Stevns I Afmeldt

  • 1. Pernille Jensen (Stevns) '03

Roskilde Roklub I

  • 1. Anna Lendal Holm (Roskilde) '03
Løb 113 U17 M Drenge Jun B Årgang 02 2000m - 2000m 9 tilmeldinger

Roforeningen KVIK I

  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02

Roskilde Roklub I

  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02

Sorø Roklub I

  • 1. Peter Skou ** (Sorø) '02

Danske Studenters Roklub III Afmeldt

  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Bjarke Emil Liljenbøl-Borde (Lyngby) '02

Bagsværd Roklub I

  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02

Københavns Roklub II Afmeldt

  • 1. Charlie McDonald** (København) '02

Rødvig Roklub I

  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Malthe Christiansen (DSR) '02
Løb 114 U17 M Jun B Drenge Årgang 03 2000m - 2000m 11 tilmeldinger

Københavns Roklub I

  • 1. Asbjørn Neumann (København) '03

Københavns Roklub I

  • 1. Johannes Stensborg Jakobsen (København) '03

Roskilde Roklub II

  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03

Danske Studenters Roklub II

  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03

Bagsværd Roklub I Afmeldt

  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03

Roklubben Viking I

  • 1. Aske Storm (Viking) '03

Næstved Roklub II

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Næstved Roklub I

  • 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03

Silkeborg Roklub I

  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

Roskilde Roklub I Afmeldt

  • 1. Leander Kaliszan (Roskilde) '03

Roklubben Furesø I

  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04
Løb 115 U19 W Piger Jun A 2000m - 2000m 6 tilmeldinger

Bagsværd Roklub II

  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01

Danske Studenters Roklub II

  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Astrid Bruun Fejfer (DSR) '01

Roskilde Roklub I

  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00

Bagsværd Roklub I Afmeldt

  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01

Roforeningen KVIK I

  • 1. Anna Adelholm (KVIK) '01
Løb 116 U19 M Drenge Jun A 2000m - 2000m 13 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01

Sorø Roklub II Afmeldt

  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01

Roskilde Roklub I

  • 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01

Roskilde Roklub II Afmeldt

  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01

Bagsværd Roklub II Afmeldt

  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01

Bagsværd Roklub I Afmeldt

  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01

Roskilde Roklub III

  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01

Korsør Roklub I

MANGLER BETALING
  • 1. Marcell Nyvang (Korsør) '00

Bagsværd Roklub III

  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01

Roskilde Roklub V

  • 1. Julius Philipson (Roskilde) '01

Roforeningen KVIK/KCB I Afmeldt

  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01

Roforeningen KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

Dragør Roklub I

  • 1. Victor Brünnich Rasmussen (Dragør) '01
Løb 117 U23 LW Kvinder Sen B Let 2000m - 2000m 1 tilmelding

Næstved Roklub I

  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
Løb 118 U23 W Kvinder Sen B 2000m - 2000m 1 tilmelding

Næstved Roklub I

  • 1. Anna Frimann (Næstv.) '99
Løb 121 30+W Kvinder, Masters 2000m - 2000m 1 tilmelding

Roforeningen KVIK I

  • 1. Merete Martlev Jensen (KVIK) '84
Løb 125 LM Mænd Sen A Let 2000m - 2000m 1 tilmelding

Roforeningen KVIK I

  • 1. Mikkel Schelde (KVIK) '93
Løb 126 M Mænd Sen A 2000m - 2000m 3 tilmeldinger

Næstved Roklub II

  • 1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96

Hjemme fra Kælderen I

  • 1. Thomas Jensen (DEN '67

Næstved Roklub I

  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90
Løb 128 30+LM Mænd 30-39år letvægt 2000m - 2000m 1 tilmelding

Roklubben Furesø I

  • 1. Max Emde (Furesø) '88
Løb 129 U17 W/M Stafet for JUNIOR, Jun E-B 4x500m - 2000m 8 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
  • 2. Mads Christensen (Sorø) '06
  • 3. Malin Johansen (Sorø) '05
  • 4. Kirsten Taulbjerg (Sorø) '08

Bagsværd Roklub I

  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
  • 2. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
  • 3. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
  • 4. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Bagsværd Roklub III

  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
  • 2. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04
  • 3. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04
  • 4. Josefine Freltoft (København) '04

Roskilde Roklub II

  • 1. Anders Lendal Holm (Roskilde) '05
  • 2. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
  • 3. Marinus Bo Kofoed Jensen (Roskilde) '06
  • 4. William Windel Krogh (Roskilde) '04

Sorø Roklub II

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06
  • 2. Malthe Lund Lynæs (Sorø) '07
  • 3. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
  • 4. Johannes Ebert (Sorø) '07

Roskilde Roklub I

  • 1. Anna Lendal Holm (Roskilde) '03
  • 2. Caroline Munch (Roskilde) '02
  • 3. Iben Bech (Roskilde) '03
  • 4. Silje Trenter (Roskilde) '06

Bagsværd Roklub II

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 2. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03
  • 3. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 4. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02

Roskilde Roklub/Sorø Roklub I

  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
  • 2. Aske Storm (Viking) '03
  • 3. August Husted Coutant (Sorø) '04
  • 4. Peter Skou ** (Sorø) '02
Løb 130 40+W Kvinder, veteran 40-49 år, 2000 meter - 2000m 5 tilmeldinger

Ringsted Roklub I

  • 1. Mette Mandrup Kjær (Ringsted) '76

Roforeningen KVIK I

  • 1. Sarah Lauritzen (KVIK) '76

Næstved Roklub I

  • 1. Lisa Petersen (Næstv.) '75

Roskilde Roklub I

  • 1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77

Uden Klub I

  • 1. Mette Nielsen (Uden Klub) '71
Løb 131 40+LW Kvinder, veteran 40-49 år, letvægt, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding

Sorø Roklub I

  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
Løb 133 50+LW Kvinder, veteran 50-59 år, letvægt, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding

Roforeningen KVIK I

  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62
Løb 136 70+LW Kvinder, veteran 70- år, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding

Sorø Roklub I

  • 1. Ingrid Petersen (Sorø) '44
Løb 138 40+M Mænd, veteran 40-49 år, 2000 meter - 2000m 3 tilmeldinger

Dragør Roklub I

  • 1. Morten Juel Hansen (Dragør) '72

Rødvig Roklub I

  • 1. Jan Olsen (Rødvig) '78

Bagsværd Roklub I

  • 1. Steen Nielbo (Bagsværd) '70
Løb 139 40+LM Mænd, veteran 40-49 år, letvægt, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding

Ringsted Roklub I

  • 1. Jákup Johansen (Ringsted) '73
Løb 140 50+LM Mænd, veteran 50-59 år,letvægt 2000 m - 2000m 1 tilmelding

Team Wolfpack I

  • 1. Peter Maack Groes (DEN '65
Løb 141 50+M Mænd, veteran 50-59 år, 2000 meter - 2000m 5 tilmeldinger

Næstved Roklub I

  • 1. Jan Stampe Jensen (Næstv.) '68

Roklubben Viking I

  • 1. Rene Hansen (Viking) '63

Roklubben Furesø III

  • 1. Lars Wallin (Furesø) '62

Roklubben Furesø II Afmeldt

  • 1. Bo Hartz (Furesø) '62

Roklubben Furesø I

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
Løb 142 60+M Mænd, veteran 60-69 år, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding

Maribo Roklub I

  • 1. John Winther (Maribo) '56
Løb 143 60+LM Mænd, veteran 60-69 år, letvægt, 2000 meter - 2000m 2 tilmeldinger

Roklubben Furesø I

  • 1. Ole Kongsbak (Furesø) '57

Sorø Roklub I

  • 1. Bjarne Hjorth (Sorø) '51
Løb 144 70+M Mænd, veteran 70- år, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding

Middelfart Roklub I

  • 1. Bent Bøgh Pedersen (Middelfart) '43
Løb 145 70+LM Mænd, veteran 70- år, letvægt, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding

Lyngby Roklub I

  • 1. Hans Nøhr (Lyngby) '45
Løb 146 U15 M Drenge Fitness Sprint 10-14 år 200 meter - 200m 24 tilmeldinger

Rødvig Roklub I

  • 1. Michael Kjøng Jørgensen (Rødvig) '08

Bagsværd Roklub VI Afmeldt

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04

Sorø Roklub III

  • 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04

Bagsværd Roklub I

  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04

Bagsværd Roklub II

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04

Bagsværd Roklub VII

  • 1. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04

Bagsværd Roklub V

  • 1. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04

Roskilde Roklub IV

  • 1. William Windel Krogh (Roskilde) '04

Roskilde Roklub II

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Roklubben Stevns I

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Bagsværd Roklub IV

MANGLER BETALING
  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Roklubben Furesø I

  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04

Roskilde Roklub I

  • 1. Anders Lendal Holm (Roskilde) '05

Rødvig Roklub II

  • 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06

Bagsværd Roklub I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

Bagsværd Roklub VIII

MANGLER BETALING
  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06

Roskilde Roklub III

  • 1. Marinus Bo Kofoed Jensen (Roskilde) '06

Sorø Roklub I Afmeldt

  • 1. Emil Biørn (Sorø) '02

Sorø Roklub I Afmeldt

  • 1. Gabriel Alexander Nielsen (Sorø) '04

Sorø Roklub II

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Roklubben Stevns III

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

Bagsværd Roklub III

  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04

Roklubben Stevns II

  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05

Roklubben Stevns IV

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06
Løb 147 U15 W Piger Fitness Sprint 10-14 år 200 meter - 200m 9 tilmeldinger

Roklubben Stevns II

  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06

Rødvig Roklub III

  • 1. Amalie Kjøng Jørgensen (Rødvig) '06

Roklubben Stevns III

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Roskilde Roklub I

  • 1. Silje Trenter (Roskilde) '06

Sorø Roklub II

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

Roklubben Stevns I

  • 1. Sofie Meisner (Stevns) '05

Rødvig Roklub II

  • 1. Sara Blacharczyk (Rødvig) '09

Sorø Roklub I

  • 1. Malin Johansen (Sorø) '05

Rødvig Roklub I

  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
Løb 148 U17 M Drenge Fitness Sprint 15-16 år 200 meter - 200m 11 tilmeldinger

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02

Rødvig Roklub I

  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02

Danske Studenters Roklub II

  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03

Bagsværd Roklub VIII Afmeldt

  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03

Silkeborg Roklub I

  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Malthe Christiansen (DSR) '02

Næstved Roklub II

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Næstved Roklub I

  • 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Bjarke Emil Liljenbøl-Borde (Lyngby) '02

Roskilde Roklub I

  • 1. Leander Kaliszan (Roskilde) '03

Roklubben Viking I

  • 1. Aske Storm (Viking) '03
Løb 149 U17 W Piger Fitness Sprint 15-16 år 200 meter - 200m 11 tilmeldinger

Rødvig Roklub I

  • 1. Julie Munch (Rødvig) '03

Bagsværd Roklub I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

Roskilde Roklub II

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03

Roskilde Roklub I

  • 1. Anna Lendal Holm (Roskilde) '03

Silkeborg Roklub I

  • 1. Rosa van Bergeijk (Silkeborg) '02

Roskilde Roklub III

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

Bagsværd Roklub II Afmeldt

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Ida Marie Reimer (Lyngby) '02

Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03

Roklubben Stevns I Afmeldt

  • 1. Pernille Jensen (Stevns) '03

Roklubben Furesø II

  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
Løb 150 U19 M Drenge Fitness Sprint 17-18 år 200 meter - 200m 8 tilmeldinger

Tissø Roklub III

  • 1. Victor Rossing (Tissø) '00

Roforeningen KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

Tissø Roklub II

  • 1. Ramus Thai Andersen (Tissø) '00

Bagsværd Roklub I Afmeldt

  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01

Bagsværd Roklub II

  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01

Tissø Roklub I

  • 1. Asbjørn Thai Andersen (Tissø) '00

Korsør Roklub I

MANGLER BETALING
  • 1. Marcell Nyvang (Korsør) '00

Bagsværd Roklub III Afmeldt

  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
Løb 151 U19 W Piger Fitness Sprint 17-18 år 200 meter - 200m 4 tilmeldinger

Bagsværd Roklub III Afmeldt

  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01

Bagsværd Roklub I

  • 1. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01

Bagsværd Roklub II

  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
Løb 152 M Herrer Fitness Sprint 200 meter - 200m 9 tilmeldinger

Næstved Roklub I

  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90

Rødvig Roklub IV

  • 1. Benjamin Joensen (Rødvig) '80

Næstved Roklub II

  • 1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96

Uden Klub I

  • 1. Lasse Laage Christiansen (Uden Klub) '97

Rødvig Roklub II

  • 1. Tommy Knudsen (Rødvig) '51

Rødvig Roklub V

  • 1. Michael Mainz (Rødvig) '77

Rødvig Roklub III

  • 1. Kim Knudsen (Rødvig) '47

Roklubben Furesø I

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67

Rødvig Roklub I

  • 1. Jan Olsen (Rødvig) '78
Løb 153 W Damer Fitness Sprint 200 meter - 200m 3 tilmeldinger

Uden Klub I

  • 1. Mette Nielsen (Uden Klub) '71

Næstved Roklub I

  • 1. Anna Frimann (Næstv.) '99

Næstved Roklub II

  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
Løb 154 W/M Stafet for klubhold, 4 x 500 meter - 2000m 10 tilmeldinger

Tissø Roklub I

  • 1. Katrine Jepsen (Tissø) '02
  • 2. Magnus Jepsen (Tissø) '04
  • 3. Sabrina Christiansen (Tissø) '01
  • 4. Victor Rossing (Tissø) '00

Rødvig Roklub I

  • 1. Michael Mainz (Rødvig) '77
  • 2. Jan Olsen (Rødvig) '78
  • 3. Julie Munch (Rødvig) '03
  • 4. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04

Næstved Roklub I

  • 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03
  • 2. Anne Ørsted (Næstv.) '97
  • 3. Morten Thorving (Næstv.) '77
  • 4. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96

Roklubben Furesø I

  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
  • 2. Christian Rømer (Furesø) '04
  • 3. Clara Hornnæss (Furesø) '03
  • 4. Ole Kongsbak (Furesø) '57

Næstved Roklub II

  • 1. Anna Frimann (Næstv.) '99
  • 2. Jan Stampe Jensen (Næstv.) '68
  • 3. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90
  • 4. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Sorø Roklub I

  • 1. Bjarne Hjorth (Sorø) '51
  • 2. Ingrid Petersen (Sorø) '44
  • 3. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
  • 4. Peter Lindblom (Sorø) '63

Roforeningen KVIK I

  • 1. Anna Adelholm (KVIK) '01
  • 2. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
  • 3. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02
  • 4. Marianne Becker (KVIK) '62

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Astrid Bruun Fejfer (DSR) '01
  • 2. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
  • 3. Malthe Christiansen (DSR) '02
  • 4. Casper Girke Christensen (DSR) '03

Roskilde Roklub I

  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
  • 2. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
  • 3. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
  • 4. Julius Philipson (Roskilde) '01

Bagsværd Roklub I

  • 1. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01
  • 2. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 3. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 4. Johan Poulsen (Bagsværd) '01