Resultater - Åbne Fynske Mesterskaber 2020
Løb nr | Starttid - ↑ |

101
U11 W/M Ergo Piger/drenge 3-8 år - 1min 1. Afdeling
2020-03-07 11:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
102
U11 WErgo Piger junior E årg. 2010 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
103
U11 WErgo Piger junior E årg. 2011 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
104
U11 MErgo Drenge junior E årg. 2010 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Flelix Birk Hansen (1)
105
U11 MErgo Drenge junior E årg. 2011 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
106
U13 WErgo Piger junior D årg. 2008 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ringsted I
Johanna J. Johansen (1)
107
U13 WErgo Piger junior D årg. 2009 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
U13 MErgo Drenge junior D årg. 2008 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U13 MErgo Drenge junior D årg. 2009 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
U15 WErgo Piger junior C årg. 2006 - 3min 1. Afdeling
2020-03-07 11:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
U15 WErgo Piger junior C årg. 2007 - 4min 1. Afdeling
2020-03-07 11:53
Ingen anmeldt, løbet udgår
112
U15 MErgo Drenge junior C årg. 2006 - 3min 1. Afdeling
2020-03-07 12:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
U15 MErgo Drenge junior C årg. 2007 - 4min 1. Afdeling
2020-03-07 12:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
U17 WErgo Piger junior B årg. 2004 - 1500m 1. Afdeling
2020-03-07 12:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
U17 WErgo Piger junior B årg. 2005 - 1500m 1. Afdeling
2020-03-07 12:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
U17 MErgo Drenge junior B årg. 2004 - 1500m 1. Afdeling
2020-03-07 12:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U19 WErgo Piger junior A årg. 2002 - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
U19 WErgo Piger junior A årg. 2003 - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
U19 MErgo Drenge junior A årg. 2002 - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
U19 MErgo Drenge Junior A årg 2003 - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
WErgo Dame senior B 19-22år - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:36
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
LWErgo Dame senior B Letvægt 19-22år - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
WErgo Dame senior A åben - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:50
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Mai-Britt Bille (1)
125
LWErgo Dame senior A letvægt - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
MErgo Herre senior B 19-22 år - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
LMErgo Herre senior B Letvægt 19-22 år - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
MErgo Herre senior A åben - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
129
LMErgo Herre senior A letvægt - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
131
30+LWErgo Dame 30 - 39 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
132
40+WErgo Dame 40 - 49 år - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Horsens I
Linda Kærgaard Nielsen (1)
133
40+LWErgo Dame 40 - 49 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
135
50+LWErgo Dame 50 - 59 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
136
60+WErgo Dame 60 - 69 år - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Mai-Britt Bille (1)
137
60+LWErgo Dame 60 -69 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
138
70+WErgo Dame 70+ - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
139
70+LWErgo Dame 70+ letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
141
30+LMErgo Herre 30-39 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
143
40+LMErgo Herre 40 - 49 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
144
50+MErgo Herre 50 - 59 år - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
60+MErgo Herre 60 -69 år - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Risskov I
Benny Weibel (1)
147
60+LMErgo Herre 60 -69 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
148
70+LMErgo Herre 70+ letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
149
70+MErgo Herre 70+ - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
150
80+MErgo Herre 80+ - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
151
U11 WErgo Piger junior E 9 -10 år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
152
U13 WErgo Piger junior D 11-12 år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ringsted I
Johanna J. Johansen (1)
153
U15 WErgo Piger junior C 13-14 år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
154
U17 WErgo Piger junior B 15 -16 år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
155
U19 WErgo Piger junior A 17 -18 år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
156
U11 MErgo Drenge junior E 9 -10 år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
157
U13 MErgo Drenge junior D 11 -12 år -sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
158
U15 MErgo Drenge junior C 13-14 år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
159
U17 MErgo Drenge junior B 15 - 16 år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
160
U19 MErgo Drenge junior A 17 -18 år -sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
161
WErgo Dame senior B 19 -22 år sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
162
LWErgo Dame Senior B letvægt 19 -22år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
164
LWErgo Dame Senior A letvægt - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
165
MErgo Herre Senior B 19 -22år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
166
LMErgo Herre Senior B 19 -22 år letvægt - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
167
MErgo Herre Senior A - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:43
Ingen anmeldt, løbet udgår
168
LMErgo Herre Senior A letvægt - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Kolding I
Jens W. Møller (1)
169
W/M 4-Stafet 4x500 m stafet for klubhold ungdom junior E - B - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 16:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Jels/Kolding I
Mikkel Peter Noe (1), Marius Thomsen (2), Nicklas Frost Davidsen (3), Mads Kirstein (4)