Resultater - Aarhus Open Regatta 2022
Løb nr | Starttid - ↑ |

1
W/M Ergo Kvinder/mænd Ergo - Frokost 1min 1. Afdeling
2022-08-19 13:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
101
U13 W/M 2X Piger/drenge U13 2X - Junior D 500m 1. Afdeling
2022-08-20 10:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
102
W/M 4+inr Kvinder/mænd 4+inr - M/W 4inr ÅÅM 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 10:08
Ingen anmeldt, løbet udgår
103
U15 M1X Drenge U15 1X - TU-cup C 500m 1. Afdeling
2022-08-20 10:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
104
U15 W1X Piger U15 1X - TU-cup C 500m 1. Afdeling
2022-08-20 10:26
Ingen anmeldt, løbet udgår
105
U17 M1X Drenge U17 1X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 10:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
106
U17 W1X Piger U17 1X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 10:58
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - Jyskemesterskaber i Universitetsroning 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 11:18
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
W2-/2X Kvinder 2-/2X - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 11:26
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
M2-/2X Mænd 2-/2X - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 11:34
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 11:42
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
U13 W/M 1X Piger/drenge U13 1X - D 500m 1. Afdeling
2022-08-20 11:52
Ingen anmeldt, løbet udgår
112
U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - TU-cup C 500m 1. Afdeling
2022-08-20 12:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
U15 W4X Piger U15 4X - TU-cup C 500m 1. Afdeling
2022-08-20 12:08
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
U17 W4X Piger U17 4X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 12:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
U17 M4X Drenge U17 4X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 12:26
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
W4X/4+/4-/4X+ Kvinder 4X/4+/4-/4X+ - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 14:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
M4X/4+/4-/4X+ Mænd 4X/4+/4-/4X+ - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 14:08
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U19 M1X Drenge U19 1X - U19 M1X Baltic Cup udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 14:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
U19 M2X Drenge U19 2X - U19M2X Baltic cup udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 14:28
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
U19 M2- Drenge U19 2- - U19M2- baltic cup udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 14:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
U19 W1X Piger U19 1X - U19W1X Baltic Cup udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 14:52
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
U19 W2X Piger U19 2X - U19W2X/2- Baltic Cup udtagelse/U19EM udtagelsse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 15:04
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
U19 W2- Piger U19 2- - U19W2- Baltic cup udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 15:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
U19 M4X Drenge U19 4X - JM4x Baltic Cup Udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 15:28
Ingen anmeldt, løbet udgår
125
U19 W4- Piger U19 4- - JW4- Baltic Cup Udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
U19 W4X Piger U19 4X - JW4x Baltic Cup Udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 15:52
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
U19 M4- Drenge U19 4- - JM4- Baltic Cup Udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 16:04
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
U15 M2X Drenge U15 2X - TU-cup C 500m 1. Afdeling
2022-08-20 16:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
129
U15 W2X Piger U15 2X - TU-cup C 500m 1. Afdeling
2022-08-20 16:22
Ingen anmeldt, løbet udgår
130
U17 W2X Piger U17 2X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 16:28
Ingen anmeldt, løbet udgår
131
U17 M2X Drenge U17 2X - TU-Cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 16:38
Ingen anmeldt, løbet udgår