Tidsplan

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 10:30 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:32 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:34 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:36 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:38 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:40 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Motionsmix, 2. division 10 km A Finale
kl. 10:42 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Motionsmix, 2. division 10 km A Finale
kl. 10:44 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Motionsmix, 2. division 10 km A Finale
kl. 10:46 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Motionsmix, 2. division 10 km A Finale
kl. 10:48 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Motionsmix, 2. division 10 km A Finale
kl. 10:50 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Motionsmix, 2. division 10 km A Finale
kl. 10:52 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Motionsmix, 2. division 10 km A Finale
kl. 10:54 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Motionsmix, 2. division 10 km A Finale
kl. 11:00 3 1 10000m W2+inr 2 årers Inrigger, Kvinder DM 10 km A Finale
kl. 11:02 3 1 10000m W2+inr 2 årers Inrigger, Kvinder DM 10 km A Finale
kl. 11:04 3 1 10000m W2+inr 2 årers Inrigger, Kvinder DM 10 km A Finale
kl. 11:06 3 1 10000m W2+inr 2 årers Inrigger, Kvinder DM 10 km A Finale
kl. 13:30 4 1 25000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix 25 km A Finale
kl. 13:32 4 1 25000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix 25 km A Finale
kl. 13:34 4 1 25000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix 25 km A Finale
kl. 13:38 5 1 25000m M2+inr 2 årers Inrigger, Mænd DM 25 km A Finale
kl. 13:40 5 1 25000m M2+inr 2 årers Inrigger, Mænd DM 25 km A Finale
kl. 13:42 5 1 25000m M2+inr 2 årers Inrigger, Mænd DM 25 km A Finale
kl. 13:44 5 1 25000m M2+inr 2 årers Inrigger, Mænd DM 25 km A Finale
kl. 13:50 10 4 6000m W/M 2x coastal 2X coastal, Åben Mix (1K+1M) 6 km A Finale
kl. 13:50 11 1 6000m W2x coastal 2X coastal, Kvinder 6 km A Finale
kl. 14:40 8 2 6000m W4x+ coastal 4X+ coastal, Kvinder 6 km A Finale
kl. 15:30 12 4 3000m M1x coastal 1X coastal, Mænd 3 km A Finale
kl. 15:30 13 1 3000m W1x coastal 1X coastal, Kvinder 3 km A Finale