Tilmeldinger - Copenhagen Harbour Race 2022

Løb 101 M2+inr Mænd 2+inr - 2-årers inrigger herrer 6500m 2 tilmeldinger

Bagsværd/Holstebro/København I

  • 1. Marcus Villiam Lyngesen (Holstebro) '00
  • 2. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
  • Cox. Johannes Stensborg Jakobsen (København) '03

København

  • 1. Mads Peter Andersen (København) '77
  • 2. Mikkel Schmidt (København) '78
  • Cox. Jeanette Munk Willamo (København) '74
Løb 102 W2+inr Kvinder 2+inr - 2-årers inrigger damer 6500m 2 tilmeldinger

AFMELDT DSR I

  • 1. Cecilie Lützen Søltoft (DSR) '84
  • 2. Rikke Rasmussen Juel (DSR) '85
  • Cox. Camilla Hessel Krog (DSR) '80

ARK I

  • 1. Helga Lund Laursen (ARK) '80
  • 2. Stine Søndergaard (ARK) '72
  • Cox. Nynne Meyn Christensen (ARK) '70
Løb 103 W/M 2+inr Kvinder/mænd 2+inr - 2-årers inrigger mix (Handicap beregningsmetode: Ldk) 6500m 7 tilmeldinger

Vejle I H:0.970

  • 1. Birgit Bech Jensen (Vejle) '71 H:0.8890.95 (outliner)
  • 2. Jesper Foldager (Vejle) '72 H:0.961
  • Cox. Lauge Decker (Vejle) '93 H:1.000

Hellerup H:0.942

  • 1. David Grimberg (Hellerup) '74 H:0.965
  • 2. Christian Ulrich Søderberg (Hellerup) '66 H:0.947
  • Cox. Arne Månsson (Hellerup) '48 H:0.8870.915 (outliner)

København I H:0.967

  • 1. Jim Kristensen (København) '60 H:0.9320.949 (outliner)
  • 2. Morten Kristensen (København) '91 H:0.999
  • Cox. Rene Friss Hansen (København) '69 H:0.954

Nyborg I H:0.935

  • 1. Allan Seelk (Nyborg) '68 H:0.952
  • 2. Brian Sørensen * (Nyborg) '68 H:0.952
  • Cox. Bente Irring (Nyborg) '64 H:0.8720.902 (outliner)

Aarhus/DSR/Rønne I H:0.902

  • 1. Geert Olsen (Rønne) '47 H:0.882
  • 2. Marianne Stæhr Olsen (DSR) '82 H:0.914
  • Cox. Jeppe Mark Meinert (Aarhus) '53 H:0.909

Holte/Lyngby I H:0.895

  • 1. Marie Krarup (Lyngby) '65 H:0.875 (outliner)
  • 2. Jette Frandsen (Holte) '68 H:0.882
  • Cox. Kurt Larsen (Holte) '58 H:0.926

Holte I H:0.930

  • 1. Arne Pedersen (Holte) '59 H:0.929
  • 2. Jacob Soelberg (Holte) [0000] H:0.8040.906 (outliner)
  • Cox. Jesper Frandsen (Holte) '70 H:0.956
Løb 104 W/M 4+inr Kvinder/mænd 4+inr - 4-årers inrigger mix (Handicap beregningsmetode: Ldk) 6500m 8 tilmeldinger

DSR H:1.086

  • 1. Bodil Fauerskov Sloth (DSR) '83 H:0.9160.95 (outliner)
  • 2. Castor Valbum Rasmussen (DSR) '91 H:0.999
  • 3. Thor Steen Larsen (DSR) '93 H:1.000
  • 4. Lene Lundgård (DSR) '89 H:0.927 (outliner)
  • Cox. Kirstine Fleng Steffensen (DSR) '92 H:0.930 (outliner)

DSR H:1.102

  • 1. Ludvig Karstens (DSR) '96 H:0.999
  • 2. Jakob Brix (DSR) '91 H:0.999
  • 3. Malte Birk (DSR) '96 H:0.999
  • 4. Freya Hvass (DSR) '90 H:0.9280.949 (outliner)
  • Cox. Ida Egholm Nielsen (DSR) '94 H:0.930 (outliner)

København H:1.107

  • 1. Teodur Lyswinski (København) '92 H:1.000
  • 2. Jonas Schwarts (København) '92 H:1.000
  • 3. Fabrizio Moscatelli (København) [0000] H:0.8040.95 (outliner)
  • 4. Lewis West (København) '91 H:0.999
  • Cox. Flemming Simonsen (København) '67 H:0.949 (outliner)

Hellerup H:1.038

  • 1. Lisbeth Grænge Hansen (Hellerup) '64 H:0.872 (outliner)
  • 2. Karl Haals (Hellerup) '53 H:0.909
  • 3. Thomas Weise (Hellerup) '67 H:0.949
  • 4. Rolf Traberg (Hellerup) '70 H:0.956
  • Cox. Iben Søderberg (Hellerup) '65 H:0.875 (outliner)

KVIK H:1.050

  • 1. Jan Skovø (KVIK) '71 H:0.959
  • 2. Jacob Sørensen (KVIK) '68 H:0.952
  • 3. Jesper Hansen (KVIK) '66 H:0.947
  • 4. Tine Aabye (KVIK) '63 H:0.870 (outliner)
  • Cox. Jørgen Lannov (KVIK) '46 H:0.8770.909 (outliner)

Bryggens H:1.107

  • 1. Ole Teutloff (Bryggens) '92 H:1.000
  • 2. Marcus Valentin Holm (Bryggens) '96 H:0.999
  • 3. Ercivan Yücel (Bryggens) '95 H:1.000
  • 4. Alice Juhl (Bryggens) '93 H:0.930 (outliner)
  • Cox. Mads Hansen (Bryggens) '67 H:0.9490.95 (outliner)

ARK I H:1.042

  • 1. susan hummel (ARK) '70 H:0.8860.906 (outliner)
  • 2. Michael Andersen (ARK) '70 H:0.956
  • 3. Louise Madsen (ARK) '85 H:0.920
  • 4. Katrine Gulddahl (ARK) '91 H:0.929
  • Cox. Kate Borge (ARK) '75 H:0.898 (outliner)

AFMELDT Hellerup H:1.051

  • 1. David Grimberg (Hellerup) '74 H:0.965
  • 2. Morten Have (Hellerup) '60 H:0.932
  • 3. Arne Månsson (Hellerup) '48 H:0.887 (outliner)
  • 4. Nicolas Kviat Antonsen (Hellerup) '68 H:0.952
  • Cox. Lise Teisel (Hellerup) '47 H:0.8120.915 (outliner)
Løb 105 W/M 4x+ Coastal Kvinder/mænd 4x+ Coastal - 4x+ coastal mix klasse (Handicap beregningsmetode: Ldk) 6500m 5 tilmeldinger

DSR/Furesø/KVIK/Køge R I H:1.007

  • 1. Anna Karina Gravad (Køge R) '71 H:0.889
  • 2. Marianne Becker (KVIK) '62 H:0.8670.879 (outliner)
  • 3. Mette Møller (Furesø) '63 H:0.870 (outliner)
  • 4. Mette Dyrlund Petersen (DSR) '89 H:0.927
  • Cox. Maja Søndergaard Knudsen (KVIK) '91

Aarhus/Dragør/Horsens/Kolding D H:1.038

  • 1. Carl Johan Runge Andersen (Horsens) '57 H:0.923 (outliner)
  • 2. Linda Kærgaard Nielsen (Horsens) '80 H:0.909 (outliner)
  • 3. Bertha Flensborg (Kolding D) '81 H:0.911 (outliner)
  • 4. Niels Iversen (Aarhus) '55 H:0.9160.925 (outliner)
  • Cox. Mark van Herk (Dragør) '78

HDR II H:0.996

  • 1. Charlotte Hummer Vad (HDR) '64 H:0.872
  • 2. Lotte Wenzel (HDR) '68 H:0.882
  • 3. Ditte Anker-Svendsen (HDR) '73 H:0.893
  • 4. Bettina Lild (HDR) '67 H:0.879
  • Cox. Pia Sværke (HDR) '57

HDR I H:0.954

  • 1. Mette Cederkvist (HDR) '57 H:0.853 (outliner)
  • 2. Vibeke Westphall (HDR) '52 H:0.835 (outliner)
  • 3. Lisbeth Øhrgaard (HDR) '51 H:0.831 (outliner)
  • 4. Tinna Groos (HDR) '47 H:0.8120.859 (outliner)
  • Cox. Maria Klæstrup Jensen (HDR) '80

AFMELDT Aarhus/Horsens/Kolding D/Skovshoved H:1.052

  • 1. N. N. (Skovshoved) '70 H:0.956
  • 2. Trine Krogh Jeppesen (Horsens) '72 H:0.891 (outliner)
  • 3. Tommy Jacobsen (Horsens) '73 H:0.963
  • 4. Ulla Jørgensen (Kolding D) '65 H:0.8750.913 (outliner)
  • Cox. n n (Aarhus) '98
Løb 201 M8+ Mænd 8+ - M8+ 6500m 3 tilmeldinger

DSR I

  • 1. Emil Lenzing (DSR) '98
  • 2. Jacob Lenzing (DSR) '00
  • 3. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98
  • 4. Lars Fjord Garvey (DSR) '93
  • 5. Magnus Erik Timm (DSR) '02
  • 6. Malte Rusbjerg (DSR) '98
  • 7. Nicolai Bernsen (DSR) '98
  • 8. Thorleif Rud Lindholm (DSR) '95
  • Cox. Emma Rue Moos (DSR) '97

(GER) Lübecker Ruder-Klub I

  • 1. Justus Simon Bottner (LRK) '98
  • 2. Johannes Heimann (LRK) '98
  • 3. Martin Jes Erichsen (LRK) '92
  • 4. Paul Hermann (LRK) '98
  • 5. Alexander Gnärig (LRK) '98
  • 6. Nils Utecht (LRK) '96
  • 7. Michael Hellfritz (LRK) '90
  • 8. Thorge Westphal (LRK) '97
  • Cox. Julia Düser (LRK) '94

Bagsværd/Hadsund

  • 1. Rasmus Søndergaard Konnerup (Hadsund) '01
  • 2. Jacob Grove Klahsen (Bagsværd) '96
  • 3. Emil Eigenbrod (Bagsværd) '98
  • 4. Mathias Larsen (Bagsværd) '92
  • 5. Niclas Schmidt (Bagsværd) '95
  • 6. Oscar Petersen (Bagsværd) '92
  • 7. Malthe Puro (Bagsværd) '96
  • 8. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • Cox. Emil Blach (Bagsværd) '89
Løb 202 W8+ Kvinder 8+ - W8+ 6500m 4 tilmeldinger

DSR/Holstebro/Odder/Roskilde/

  • 1. Nikoline Laidlaw (DSR) '95
  • 2. Sofie Halling Vikkelsøe (DSR) '02
  • 3. Karen Mortensen (Holstebro) '01
  • 4. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
  • 5. Christine Marie Meinert Cardel (DSR) '01
  • 6. Marie Skytte Hauberg Johannesen (Roskilde) '97
  • 7. Julie Holst Poulsen (Odder) '00
  • 8. Astrid Steensberg (DSR) '96
  • Cox. Olivia Meinert Cardel (DSR) '96

Bagsværd/København/Roskilde/Silkeborg

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 2. Iben Bech (Roskilde) '03
  • 3. Marie Kleist (Silkeborg) '05
  • 4. Josefine Fredtoft (København) '04
  • 5. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 6. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
  • 7. Sofie Hæk (Silkeborg) [0000]
  • 8. Sofie Liv Petry (Bagsværd) '02
  • Cox. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02

(GER) Rk Flensburg/Bremer RC

  • 1. Bente Burmester (GER) '77
  • 2. Karin Dose (GER) '76
  • 3. Kerstin Weber (GER) '90
  • 4. Ilka Sahling (GER) '67
  • 5. Annica Engel (GER) '91
  • 6. Doris Nebbe (GER) '74
  • 7. Ilka Selmer (GER) '89
  • 8. Anja Nordmann (GER) '84
  • Cox. Tessa Kuhn (BRCH) '90

(GER) Lübecker Ruder-Klub I

  • 1. Katharina Börms (LRK) '97
  • 2. Levke Gill (LRK) '94
  • 3. Natalia Zappe (LRK) '95
  • 4. Sarah Sentis (LRK) '96
  • 5. Hannah Stöckler (LRK) '97
  • 6. Lisa Marie Nacke (LRK) '94
  • 7. Lena Schröder (LRK) '97
  • 8. Jana Brinkmeier (LRK) '99
  • Cox. Christina Heuer (LRK) '02
Løb 205 W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - Mix 8+ Mix/Master (Handicap beregningsmetode: Ldk) 6500m 17 tilmeldinger

Bagsværd H:0.914

  • 1. Aage Jonasen (Bagsværd) '45 H:0.800
  • 2. Søren Vang (Bagsværd) '64 H:0.938
  • 3. Philippe Jessen (Bagsværd) '71 H:0.959
  • 4. Ivan Baumann (Bagsværd) '62 H:0.914
  • 5. Carsten Mollerup (Bagsværd) '58 H:0.914
  • 6. Torben Bjerre (Bagsværd) '56 H:0.885
  • 7. Arne Højlund (Bagsværd) '57 H:0.885
  • 8. Mikael Espersen (Bagsværd) '60 H:0.914
  • Cox. Peter Skafte (Bagsværd) '65 H:0.938

Sorø I H:0.959

  • 1. Hans Peter Busk (Sorø) '74 H:0.976
  • 2. Peter Lindblom (Sorø) '63 H:0.938
  • 3. Henrik Brems Dynesen (Sorø) '74 H:0.976
  • 4. John Schwarz (Sorø) '65 H:0.938
  • 5. Peter Carstens (Sorø) '60 H:0.914
  • 6. Bo Vilhelmsen (Sorø) '74 H:0.976
  • 7. Rasmus Lindahl (Sorø) '72 H:0.959
  • 8. Peder Lillelund (Sorø) '69 H:0.959
  • Cox. Malene Leisted Busk (Sorø) '76 H:0.866

DSR/Dragør/Furesø I H:0.938

  • 1. Lars Nielsen (DSR) '57 H:0.885
  • 2. Lars Jørgensen (DSR) '69 H:0.959
  • 3. Henrik Almegaard (DSR) '58 H:0.914
  • 4. Søren Strange (DSR) '60 H:0.914
  • 5. Ib Frausing (DSR) '49 H:0.847
  • 6. Peter Gammeltoft (DSR) '66 H:0.938
  • 7. Morten Juel Hansen (Dragør) '72 H:0.959
  • 8. Mikael Møller Hansen (RF) '67 H:0.938
  • Cox. Asta Øjvind (DSR) '76 H:0.866

København H:0.959

  • 1. Ole Skyggebjerg (København) '64 H:0.938
  • 2. Hans-Jørgen Stahl (København) '60 H:0.914
  • 3. Jesper Nielsen (København) '66 H:0.938
  • 4. Lars Rasmussen (København) '63 H:0.938
  • 5. Christian Hedegaard Jensen (København) '80 H:0.993
  • 6. Willi Thal-Drexel (København) '69 H:0.959
  • 7. Ulrik Ralfkjær (København) '75 H:0.976
  • 8. Jakob Øjvind Nielsen (København) '70 H:0.959
  • Cox. Dan Kristensen (København) '53 H:0.885

Bryggens I H:0.968

  • 1. Marie Bergmannn (Bryggens) '95 H:0.887
  • 2. Florian Franzen (Bryggens) '95 H:1.000
  • 3. Karsten Langholz (Bryggens) '87 H:1.000
  • 4. Johan Jacobsen (Bryggens) '93 H:1.000
  • 5. Rasmus Krøner (Bryggens) '89 H:1.000
  • 6. Malte Tore Faber (Bryggens) '94 H:1.000
  • 7. Lisa Scholz (Bryggens) '91 H:0.887
  • 8. Magnus Dauv (Bryggens) '86 H:0.993
  • Cox. Michael Olesen (Bryggens) '65 H:0.938

(SWE) Halmstad Rodd I H:0.948

  • 1. Moa Klintefors (SWE) '04 H:0.887
  • 2. Therese Jönsson (SWE) '80 H:0.881
  • 3. Daniel Böcker (SWE) '78 H:0.976
  • 4. Edvin Persson (SWE) '04 H:1.000
  • 5. Pontus Gustavsson (SWE) '88 H:1.000
  • 6. Arvid Lundqvist (SWE) '02 H:1.000
  • 7. Henrik Winnberg (SWE) '77 H:0.976
  • 8. Beatrice Persson (SWE) '97 H:0.887
  • Cox. Dani Persson (SWE) '70 H:0.959

Aalborg/Hadsund/Randers H:0.954

  • 1. Mikkel Kallesøe (Aalborg) '00 H:1.000
  • 2. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05 H:1.000
  • 3. Kian Harati (Hadsund) '05 H:1.000
  • 4. Mads Hessellund (Hadsund) '05 H:1.000
  • 5. Laetitia Marie Panero-Bommer (Hadsund) '03 H:0.887
  • 6. Lea Lûbeck (Hadsund) '04 H:0.887
  • 7. Mikkel Knudsen (Hadsund) '99 H:1.000
  • 8. Line Ulstrup (Randers) '96 H:0.887
  • Cox. Zenia Hvid ** (Hadsund) '01 H:0.887

(SWE) Malmö Roddklubb I H:0.925

  • 1. William Lowry (SWE) '91 H:1.000
  • 2. Yigit Erdogan (SWE) '87 H:1.000
  • 3. Paresh Singh (SWE) '87 H:1.000
  • 4. Lisa Engwall (SWE) '80 H:0.881
  • 5. Kris Van Velzen (SWE) '98 H:0.887
  • 6. Anouk Seuren (SWE) '99 H:0.887
  • 7. Gabriella Rexmyr (SWE) '94 H:0.887
  • 8. Julia Bredenstein (SWE) '96 H:0.887
  • Cox. Magnus Strömsnäs (SWE) '76 H:0.976

København H:0.932

  • 1. Victor Garcia Palacios (København) '92 H:1.000
  • 2. Stine Nielsen (København) '88 H:0.887
  • 3. Mathilde Bang (København) '93 H:0.887
  • 4. Nicoline Søeborg (København) '89 H:0.887
  • 5. Annette Kjærulf Andersen (København) '63 H:0.834
  • 6. Daniel Horvath (København) '93 H:1.000
  • 7. Ismail Danacioglu (København) '88 H:1.000
  • 8. Rick Verberne (København) '89 H:1.000
  • Cox. Pia Erikstrup (København) '80 H:0.881

(SWE) Malmö Roddklubb II H:0.912

  • 1. Rebecca Pskowski (SWE) '82 H:0.881
  • 2. Nora Bittmann (SWE) '94 H:0.887
  • 3. Charlotte Lindelöw-Marsden (SWE) '84 H:0.881
  • 4. Maren Fokuhl (SWE) '93 H:0.887
  • 5. Thomas Barge (SWE) '62 H:0.914
  • 6. Kristoffer Rhedin (SWE) '95 H:1.000
  • 7. Suze Roostee (SWE) '94 H:0.887
  • 8. Danilo Sosa (SWE) '78 H:0.976
  • Cox. Kristoffer Anderson (SWE) '80 H:0.993

(NOR) Bestumkilen/Ormsund/Tønsberg H:0.912

  • 1. Merete Victor (Bestumkilen) '77 H:0.866
  • 2. Lise Juvet (Bestumkilen) '68 H:0.851
  • 3. Marte Åsland Hansen (Bestumkilen) '84 H:0.881
  • 4. Audun Grepperud (Ormsund) '96 H:1.000
  • 5. Maja Marie Apenes (Bestumkilen) '98 H:0.887
  • 6. hege liven (Bestumkilen) '73 H:0.866
  • 7. Adrian Lindgren (Tønsberg) '97 H:1.000
  • 8. Børge Larsen (Bestumkilen) '75 H:0.976
  • Cox. Kåre Hansen (Bestumkilen) '44 H:0.800

Bagsværd H:1.000

  • 1. Steen Christensen (Bagsværd) '83 H:0.993
  • 2. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85 H:0.993
  • 3. Jacob Janson (Bagsværd) '80 H:0.993
  • 4. Christian Fruerhøj (Bagsværd) '92 H:1.000
  • 5. Andreas Hussing (Bagsværd) '89 H:1.000
  • 6. Tobias Højgaard (Bagsværd) '86 H:0.993
  • 7. Peter Sejr (Bagsværd) '85 H:0.993
  • 8. Søren Korsholm (Bagsværd) '90 H:1.000
  • Cox. Mette Rudkjær Jensen (Bagsværd) '89 H:0.887

AFMELDT København II H:0.879

  • 1. Sarah Harder Bruun (København) '93 H:1.000
  • 2. Stine Andersen (København) '74 H:0.866
  • 3. Vibeke Skousen (København) '69 H:0.851
  • 4. Diana Kofod (København) '80 H:0.881
  • 5. Stinne Grydehøj (København) '78 H:0.866
  • 6. Louise Gjelstrup (København) '77 H:0.866
  • 7. Krista Doersch (København) '89 H:0.887
  • 8. Tina Espander (København) '66 H:0.834
  • Cox. Alix Geroux (København) '90 H:0.887

KVIK I H:0.885

  • 1. John Mac Larsen (KVIK) '41 H:0.752
  • 2. Torben Rimmer (KVIK) '71 H:0.959
  • 3. Per Boalth (KVIK) '49 H:0.847
  • 4. Flemming Petersen (KVIK) '44 H:0.800
  • 5. Bo Adelholm (KVIK) '64 H:0.938
  • 6. Niels Dencker (KVIK) '69 H:0.959
  • 7. Henrik Dehn (KVIK) '52 H:0.847
  • 8. Kurt Jensen (KVIK) '53 H:0.885
  • Cox. Henrik Dencher (KVIK) '41 H:0.752

Bagsværd/Lyngby/Skovshoved I H:0.861

  • 1. Niklas Jacobsen (Lyngby) '95 H:1.000
  • 2. Regitze Rønstrup (Bagsværd) '56 H:0.784
  • 3. Beate Leitner (Skovshoved) '64 H:0.834
  • 4. Kristina Kluge (Skovshoved) '64 H:0.834
  • 5. Lise Hendriksen (Skovshoved) '64 H:0.834
  • 6. Ulla Rose Andersen (Skovshoved) '64 H:0.834
  • 7. Jens Tarp (Skovshoved) '53 H:0.885
  • 8. Jesper Skavin (Skovshoved) '59 H:0.914
  • Cox. Kate Skavin (Skovshoved) '57 H:0.784

DSR/KVIK/Lyngby/Skjold I H:0.847

  • 1. Carl Ove Hansen (Lyngby) '47 H:0.800
  • 2. Hans Nøhr (Lyngby) '45 H:0.800
  • 3. Bjarne Spanggaard (DSR) '51 H:0.847
  • 4. Jan Cederkvist (DSR) '53 H:0.885
  • 5. Lars Haut (DSR) '60 H:0.914
  • 6. Esben Jacobsen (DSR) '63 H:0.938
  • 7. Stig Rasmussen (DSR) '46 H:0.800
  • 8. Peter Skov (Skjold) '41 H:0.752
  • Cox. Torben Schäfer (KVIK) '43 H:0.800

Fredensborg I H:0.834

  • 1. Karin Bodelund (Fredensborg) '63 H:0.834
  • 2. Anne Mette Jørgensen (Fredensborg) '54 H:0.784
  • 3. Ulla Poulsen (Fredensborg) '59 H:0.812
  • 4. Inge Fiil Poulsen (Fredensborg) '69 H:0.851
  • 5. Lene-Marie Hansen (Fredensborg) '72 H:0.851
  • 6. Anni Renner Mortensen (Fredensborg) '65 H:0.834
  • 7. Lene Mathiasen (Fredensborg) '76 H:0.866
  • 8. Sanne Poulin (Fredensborg) '69 H:0.851
  • Cox. Hans T Andersen (Fredensborg) '62 H:0.914
Løb 206 M8+ Mænd 8+ - Universitets otter 6500m 4 tilmeldinger

Odense - Syddansk Universitet

  • 1. Simon Skjernaa Erfurth (Odense) '96
  • 2. Henrik Akre Thorup (Odense) '96
  • 3. Jonatan Kluge (Odense) '97
  • 4. Sondre Svennungsen (Odense) '98
  • 5. Petrea Krag Burba (Odense) '90
  • 6. Sara Safari Jensen (Odense) '00
  • 7. Sissel í Nesinum Sandholm (Odense) '96
  • 8. Sofie Hedvig Jakobsen (Odense) '98
  • Cox. Katharina Kaiser (Odense) '95

Aalborg

  • 1. Camilla Frølund (Aalborg) '96
  • 2. Marie Møller Nielsen (Aalborg) '93
  • 3. Christina Nørberg Heinrichsen (Aalborg) '95
  • 4. Lasse-Emil Bang Nielsen (Aalborg) '96
  • 5. Stine Elizabeth Winge Pearson (Aalborg) '97
  • 6. Jonas Svane (Aalborg) '91
  • 7. Iben Elisabeth Nørgaard (Aalborg) '97
  • 8. Sina Brandt (Aalborg) [0000]
  • Cox. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89

Aalborg/Holstebro/Odense

  • 1. Carsten Vikkelsøe (Odense) '71
  • 2. Sigurd Reistad (Odense) '99
  • 3. Niels Trubbach (Odense) '96
  • 4. Signe Jensen (Odense) '00
  • 5. Maria Evald Pedersen (Odense) '00
  • 6. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01
  • 7. Lærke Kjeldgaard Petersen (Aalborg) '99
  • 8. Mathilde Koldsøe Søreid (Aalborg) '00
  • Cox. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99

(GER) Ratzeburger Rc I

  • 1. Soren Sudeck (RRC) '04
  • 2. Henrik Weisseborn (RRC) '01
  • 3. Alina Kruger (RRC) '05
  • 4. Thorag Segger (RRC) '04
  • 5. Edvard Kernchen (RRC) '04
  • 6. Emma Kornorovski (RRC) '04
  • 7. Lina Murken (RRC) '06
  • 8. Stina Dewes (RRC) '03
  • Cox. Lukas Kornorovski (RRC) '07