Resultater - Haderslev Regatta 2019
Løb nr | Starttid - ↑ |

1
U15 M Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
2
U14 M Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Theis Wolfram (1), Nikolaj Krogh Simonsen (2), Karl Heuer (3), Buster Kiilerich Madsen (4), Sigurd Rindom Poulsen (5)
3
U15 W Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
4
U14 W Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
5
U14 W/M Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
6
U15 W/M Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/Stevns I
Hannah Thrane (1), Isabella Bache (2), Clara Ohlsen (3), Jakob Lynbech (4), Otto Kjærulff (5)
8
U15 LM Drenge 2x 13 og 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
9
U14 M Drenge 2x 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
10
U14 LM Drenge 2x 12 og 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
11
U15 W Piger 2x 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
12
U15 LW Piger 2x 13 og 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
13
U14 W Piger 2x 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
14
U14 LW Piger 2x 12 og 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
15
U15 M Drenge 1x 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
16
U15 LM Drenge 1x 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
17
U14 M Drenge 1x 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
18
U14 LM Drenge 1x 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
19
U15 W Piger 1x 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
20
U15 LW Piger 1x 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
21
U14 W Piger 1x 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
22
U14 LW Piger 1x 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
23
U17 W JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
25
U17 M JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
William Kjærgaard (1)
27
U17 W JW2X B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Alma Biltoft Benediktson (1), Cornelia Andrea Hoelgaard Dalsgaard (2)
29
U17 LM JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
30
U17 LM JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
31
Master M MM1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Sander Viscor (1)
32
Master W MW1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Nyborg I
Lena Stolzenbach (1)
34
M M2x - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Christian Mølvig (1), Peter Carstens (2)
35
U12 M Drenge 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
36
U12 M Drenge 1x 11, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
37
U12 W Piger 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Cecilia Kroll (1)
40
U14 LW Piger 1x 13 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
AnneSofie Zenft Busse (1)
47
U17 LM JM4X+ B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
50
U17 LW JW2x B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
51
U17 LM JM2x B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
52
U19 LW JW1x A let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
53
U19 M JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
54
U19 LM JM1x A let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
55
U19 M JM4x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Christian Søndergaard (1), Nikolaj Dalbøl (2), Tobias Kramer (3), Simon Mikkelsen (4)
56
U23 LW W1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
Anne Ørsted (1)
57
U23 LM M1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
58
W W4x - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
60
U13 M Drenge 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Frederik Aksel Holmriis (1)
61
U13 M Drenge 1x 12, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
62
U13 W Piger 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Stevns I
Anna Iversen (1)
64
U14 M Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Mathias Skjoldborg (1)
66
U14 W Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
AnneSofie Zenft Busse (1)
67
U15 LM Drenge 1x 14 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Jakob Lynbech (1)
68
U15 LW Piger 1x 14 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Hannah Thrane (1)
71
W/M 8+ open Sprintcup (VI h) - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Simon Madsen (1), Rasmus Bechmann (2), Christian Søndergaard (3), Nikolaj Dalbøl (4), Jens Pedersen (5), Andreas Bork Kristensen (6), Tobias Kramer (7), Simon Mikkelsen (8), Andreas Møller Hunskjær (9)
72
M M4x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
74
Master W MW4x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Ulla Poulsen (1), Karin Bodelund (2), Anne Mette Jørgensen (3), Merete Boldt (4)
75
U17 W JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/KCB I
Alma Biltoft Benediktson (1), Josefine Freltoft (2)
76
U17 W JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
77
U17 M JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1), Mads Rubin (2)
78
U17 M JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund/Odense/KCO I
August Herman Wisholm (1), Frederik Markvardsen (2)
79
U17 LW JW1x B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
80
U17 LM JM1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
81
U17 W JW4x+ B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
82
U17 W JW4x B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
83
U17 M JM4x+ B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
84
U17 M JM4x B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Frederik Bertelsen (1), Kian Harati (2), Gustav Overgaard Hamann (3), August Herman Wisholm (4)
85
U19 W JW2x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/KCB I
Astrid Højgaard (1), Josefine Freltoft (2)
86
U19 M JM2x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
87
U19 LM JM1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
88
U23 W W2x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
89
U23 M M2x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
90
M M1x - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
94
U17 M JM 1X B i Edon (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KRAK/KCO I
Mads Kirstein (1)
95
U17 W JW 1X B i Edon (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Odense/KCO I
Alba Sundstrøm (1)
97
U15 W Piger 1x 13 og 14 (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
98
U13 M Drenge 1x 11 og 12 (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Otto Kjærulff (1)
99
U13 W Piger 1x 11 og 12 (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Nanna Bardram Kehr (1)
100
U14 W Piger 1x 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Stevns I
Isabella Bache (1)
102
U15 M Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Kian Harati (1)
105
U14 W Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
AnneSofie Zenft Busse (1)
108
U17 LW JW2x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U17 LM JM2x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
U19 LW JW1x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
U13 M Drenge 2x 11 og 12 - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Mikkel Madsen (1), Andreas Bork Kristensen (2)
112
U13 W Piger 2x 11 og 12 - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
U15 LM Drenge 1x 14 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Jakob Lynbech (1)
114
U15 LM Drenge 1x 14 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
U14 LM Drenge 1x 13 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Elias Roth (1)
116
U14 LM Drenge 1x 13 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
U14 LW Piger 1x 13 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U15 W Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
U19 LM JM1x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
U19 M JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
William Kjærgaard (1)
122
U23 LM M1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
W W4x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
M M4x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
Master W MW1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
U17 LW JW1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
U12 M Drenge 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Otto Kjærulff (1)
129
U12 W Piger 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Nanna Bardram Kehr (1)
130
U13 M Drenge 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
133
U15 LW Piger 1x 14 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Hannah Thrane (1)
134
U14 W Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Anna Skovdam (1), My Alberte Schaaf (2), Caroline Fredslund Sørensen (3), Naja Noer Normann Andersen (4), Nanna Lindballe (5)
135
U14 M Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
138
U17 LM JM1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
139
U17 W JW2x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/KCB I
Alma Biltoft Benediktson (1), Josefine Freltoft (2)
141
U17 LM JM4x+ B let, (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
142
U19 W JW1x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Astrid Højgaard (1)
143
U19 M JM1x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
144
U19 M JM2- A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
M M1x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
147
U19 W JW1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Astrid Højgaard (1)
148
U19 M JM 1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
151
U19 LM JM 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
152
U19 LW JW 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
153
U17 LM JM 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
154
U17 LW JW 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
155
U23 W W 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Agnete Munk - (1)
156
U23 M M 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
158
U15 W Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
161
U14 LM Drenge 2x 12 og 13 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Frederik Aksel Holmriis (1), Elias Roth (2)
162
U14 LW Piger 2x 12 og 13 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
163
M M2- (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
165
U17 M JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
William Kjærgaard (1)
167
U17 LW JW1x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
168
U17 LM JM1x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
169
U19 W JW2x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Cornelia Andrea Hoelgaard Dalsgaard (1), Astrid Højgaard (2)
170
U19 M JM2x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
171
U23 M M2x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
172
LW W1x let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
Anne Ørsted (1)
173
LM M1x let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
174
M M8+ (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
176
Master W MW 2x Masters A - K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Ulla Poulsen (1), Karin Bodelund (2)
178
U19 M JM4x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Christian Søndergaard (1), Nikolaj Dalbøl (2), Tobias Kramer (3), Simon Mikkelsen (4)
179
U15 W/M Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Clara Ohlsen (1), Hannah Thrane (2), Jakob Lynbech (3), Theis Wolfram (4), Nanna Bardram Kehr (5)
180
U14 W/M Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/Stevns I
Sigurd Rindom Poulsen (1), Cecilia Kroll (2), Nikolaj Kragh SImonsen (3), Isabella Bache (4), Otto Kjærulff (5)
181
U17 M JM4x+ B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
182
U17 W JW4x+ B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
183
U17 LM JM2x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
184
U19 LW JW1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
185
U19 LM JM2x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
186
U23 W W1x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
187
U23 M M1x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
188
W W2x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
189
M M2x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Christian Mølvig (1), Peter Carstens (2)
190
M M4- (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
192
Master W MW4x Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
193
U19 M JM8+ A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
194
Master M MM8+ Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
195
Master W MW8+ Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
196
Master W/M MM/MW8+ Masters 1000m A-K MIX (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår