Resultater - Haderslev Regatta 2022
Løb nr | Starttid - | ↓

Løb 3
U15 W4X+ Piger U15 4X+ - Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 6
U15 W/M 4X+ Piger/drenge U15 4X+ - Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 7
U15 M2X Drenge U15 2X - Drenge 2x 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 15
U15 M1X Drenge U15 1X - Drenge 1x 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 19
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 24
U17 W1X Piger U17 1X - JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 26
U17 M1X Drenge U17 1X - JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 27
U17 W2X Piger U17 2X - JW2X B 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 28
U17 M2X Drenge U17 2X - JM2X B 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 31
Masters M1X Masters Mænd Masters 1X - MM1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 33
W1X Kvinder 1X - W1x 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 40
U14 LW1X Piger U14 letvægt 1X - Piger 1x 13 let 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 41
U14 M2X Drenge U14 2X - Drenge 2x 12 og 13 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 42
U14 W2X Piger U14 2X - Piger 2x 12 og 13 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 44
U15 M1X Drenge U15 1X - Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 45
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 46
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 48
U17 W1X Piger U17 1X - JW1x B 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 49
U17 M1X Drenge U17 1X - JM1x B 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 53
U19 M1X Drenge U19 1X - JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 61
U13 M1X Drenge U13 1X - Drenge 1x 12, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 62
U13 W1X Piger U13 1X - Piger 1x 12 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 64
U14 M1X Drenge U14 1X - Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 66
U14 W1X Piger U14 1X - Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 69
U15 M2X Drenge U15 2X - Drenge 2x 13 og 14 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 70
U15 W2X Piger U15 2X - Piger 2x 13 og 14 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 73
Masters M4X Masters Mænd Masters 4X - MM4x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 75
U17 W2X Piger U17 2X - JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 76
U17 W2X Piger U17 2X - JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 78
U17 M2X Drenge U17 2X - JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 82
U17 W4X Piger U17 4X - JW4x B (VI g) 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 84
U17 M4X Drenge U17 4X - JM4x B (VI g) 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 86
U19 M2X Drenge U19 2X - JM2x A 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 100
U14 W1X Piger U14 1X - Piger 1x 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 102
U15 M1X Drenge U15 1X - Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 103
U14 M1X Drenge U14 1X - Drenge 1x 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 104
U14 M1X Drenge U14 1X - Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 105
U14 W1X Piger U14 1X - Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 106
U17 W1X Piger U17 1X - JW1x B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 107
U17 M1X Drenge U17 1X - JM1x B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 111
U13 M2X Drenge U13 2X - Drenge 2x 11 og 12 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 117
U14 LW1X Piger U14 letvægt 1X - Piger 1x 13 let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 118
U15 W4X+ Piger U15 4X+ - Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 119
U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 121
U19 M1X Drenge U19 1X - JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 125
Masters M1X Masters Mænd Masters 1X - MM1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 127
U17 LW1X Piger U17 letvægt 1X - JW1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 130
U13 M1X Drenge U13 1X - Drenge 1x 12 350m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 132
U13 W1X Piger U13 1X - Piger 1x 12 350m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 133
U15 LW1X Piger U15 letvægt 1X - Piger 1x 14 let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 136
U15 M2X Drenge U15 2X - Drenge 2x 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 137
U15 W2X Piger U15 2X - Piger 2x 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 139
U17 W2X Piger U17 2X - JW2x B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 140
U17 M2X Drenge U17 2X - JM2x B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 142
U19 W1X Piger U19 1X - JW1x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 143
U19 M1X Drenge U19 1X - JM1x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 144
U19 M2- Drenge U19 2- - JM2- A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 145
W1X Kvinder 1X - W1x (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 148
U15 LW2X Piger U15 letvægt 2X - Piger 2x 13 og 14 let. (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 149
U19 W1X Piger U19 1X - JW1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 150
U19 M1X Drenge U19 1X - JM 1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 151
U17 M1X Drenge U17 1X - JM 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 152
U17 W1X Piger U17 1X - JW1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 157
U23 W1X Kvinder U23 1X - W 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 159
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 161
U14 M2X Drenge U14 2X - Drenge 2x 12 og 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 162
U14 W2X Piger U14 2X - Piger 2x 12 og 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 164
U14 LW2X Piger U14 letvægt 2X - Piger 2x 12 og 13 let. (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 166
U17 W1X Piger U17 1X - JW1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 168
U17 M1X Drenge U17 1X - JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 171
U19 W2X Piger U19 2X - JW2x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 172
U19 M2X Drenge U19 2X - JM2x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 174
LW1X Kvinder letvægt 1X - W1x let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 183
U17 M4X+ Drenge U17 4X+ - JM4x+ B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 184
U17 W4X+ Piger U17 4X+ - JW4x+ B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
Løb 193
Masters M4X Masters Mænd Masters 4X - MM4x Masters 1000m A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår