Tilmeldinger - Skolekaproning og Baltic Cup- og Ungdoms OL- udtagelser 2018
Løb 10 U19 W1X Piger 1X - BC udtagelse JW!X 2000m 3 tilmeldinger
Roskilde Roklub/KCR I
- 1. Caroline Munch (Roskilde) '02
Københavns Roklub I
- 1. Cecilie Brunnich Sørensen (København) '01
AFMELDT Danske Studenters Roklub I
- 1. x x (DSR) '00
Løb 20 U19 M1X Drenge 1X - BC udtagelse JM1X 2000m 6 tilmeldinger
Rødvig Roklub I
- 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
Holstebro Roklub I
- 1. Oliver Schiltknecht (Holstebro) '01
Sorø Roklub II
- 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
Danske Studenters Roklub I
- 1. Malthe Christiansen (DSR) '02
Hvidovre Roklub/KCB I
- 1. Thomas Jensen (Hvidovre) '01
Næstved Roklub I
- 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
Løb 30 U19 M2X Drenge 2X - BC udtagelse . JM2X 2000m 7 tilmeldinger
AFMELDT Danske Studenters Roklub I
- 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03
- 2. Malthe Christiansen (DSR) '02
Holstebro Roklub/Silkeborg Roklub I
- 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03
- 2. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03
Roskilde Roklub/KCR I
- 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
- 2. Sebastian Nordly (Roskilde) '01
Holstebro Roklub /Sorø
- 1. Rasmus Lind (Sorø) '01
- 2. Oscar Burvil (Holstebro) '03
Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
- 2. Villads Jørgensen (Bagsværd) '03
AFMELDT Sorø Roklub/KCHO I
- 1. Rasmus Lind (Sorø) '01
- 2. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
Hadsund Roklub/Roskilde Roklub/KCR I
- 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
- 2. Haris Alagic (Hadsund) '02
Løb 40 U19 W2X Piger 2X - BC udtagelse JW2X 2000m 3 tilmeldinger
Aarhus Roklub I
- 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01
- 2. Rikke Køchs (Aarhus) '03
Fredericia Roklub/Holstebro Roklub/KCHO I
- 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
- 2. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01
Lyngby Dameroklub/Roforeningen KVIK I [fra løb 50]
- 1. Ida Marie Reimer (LDR) '02
- 2. Anna Adelholm (KVIK) '01
Løb 50 U19 W2- Piger 2- - BC udtagelse . JW2- 2000m 1 tilmelding
AFMELDT Bagsværd Roklub I
- 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
- 2. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
Løb 60 U19 M2- Drenge 2- - BC udtagelse JM2- 2000m 6 tilmeldinger
Hadsund Roklub I
- 1. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01
- 2. Rasmus Søndergaard Konnerup (Hadsund) '01
Bagsværd Roklub/Roskilde Roklub/KCR I
- 1. Julius Philipson (Roskilde) '01
- 2. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II
- 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
- 2. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
Roklubben Viking/Roskilde Roklub/KCR I
- 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
- 2. Aske Storm (Viking) '03
AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO III
- 1. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
- 2. Emil Ulnits (Holstebro) '02
AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I
- 1. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
- 2. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03
Løb 70 U19 M4X Drenge 4X - BC udtagelse JM4X 2000m 3 tilmeldinger
Hadsund Roklub/Roklubben Viking/Roskilde Roklub/KCR I
- 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
- 2. Aske Storm (Viking) '03
- 3. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
- 4. Haris Alagic (Hadsund) '02
Holstebro Roklub/Sorø Roklub/KCHO I
- 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
- 2. Rasmus Lind (Sorø) '01
- 3. Oliver Schiltknecht (Holstebro) '01
- 4. Oscar Burvil (Holstebro) '03
Holstebro Roklub/KCHO I (4-)
- 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
- 2. Emil Ulnits (Holstebro) '02
- 3. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
- 4. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
Løb 100 U19 W4- Piger 4- - BC udtagelse JW4- 2000m 3 tilmeldinger
Bagsværd Roklub/Lyngby Dameroklub/Roforeningen KVIK I
- 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
- 2. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
- 3. Ida Marie Reimer (LDR) '02
- 4. Anna Adelholm (KVIK) '01
Danske Studenters Roklub/Rokluben Furesø I (4X)[+10sek]
- 1. Astrid Bruun Fejfer (LDR) '01
- 2. Clara Hornnæss (Furesø) '03
- 3. Nikoline Kroll (DSR) '02
- 4. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
Hadsund Roklub/Roklubben Ægir/Silkeborg Roklub I
- 1. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03
- 2. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03
- 3. Stefanie Brun Pedersen (Ægir) '01
- 4. Rebekkah Nordskjold (Ægir) '02
Løb 101 U11 W/M 1X-Edon Piger/drenge 1X-Edon - JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single* 250m 4 tilmeldinger
Sorø Roklub II
- 1. Kirsten Taulbjerg (Sorø) '08
Sorø Roklub I
- 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
Hadsund Roklub I
- 1. Isabella Jensen (Hadsund) '08
Rødvig Roklub I
- 1. Michael Kjøng Jørgensen (Rødvig) '08
Løb 102 U13 W/M 1X-Edon Piger/drenge 1X-Edon - JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single* 250m 12 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Emma Løren (Sorø) '07
AFMELDT Næstved Roklub I
- 1. Emil Bjørk Thomsen (Næstv.) '06
Roklubben Furesø III
- 1. Victor Korch (Furesø) '06
Rødvig Roklub II
- 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06
Hadsund Roklub I
- 1. Isabella Rosengren (Hadsund) '07
Rødvig Roklub I
- 1. Amalie Kjøng Jørgensen (Rødvig) '06
Roklubben Furesø I
- 1. Mads Madsen (Furesø) '06
Sorø Roklub II
- 1. Johannes Ebert (Sorø) '07
Vestervig Roklub I
- 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06
Vestervig Roklub I
- 1. Mikkel Sondrup (Vestervig) '07
Bagsværd Roklub I
- 1. Frida Ellebjerg Møller (Bagsværd) '07
AFMELDT Roklubben Furesø II
- 1. Sara Hostrup (Furesø) '06
Løb 103 U15 W/M 1X-Edon Piger/drenge 1X-Edon - JW/JM 1X C (13-14 år) Edon begynder single* 250m 3 tilmeldinger
Roforeningen KVIK I
- 1. Joakim Mol Romero (KVIK) '05
Roklubben Furesø I
- 1. Jude Graham Pedersen (Furesø) '05
Odense Roklub I
- 1. Noah Schioldan (Odense) '04
Løb 104 U13 M1X Drenge 1X - JM 1X D 500m 5 tilmeldinger
Hadsund Roklub I
- 1. Elias Roth (Hadsund) '06
Lyngby Roklub/KKL I
- 1. Gustav Reimer (Lyngby) '06
Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
Bagsværd Roklub/KCB II
- 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
Hadsund Roklub II
- 1. Mathias Skjoldborg (Hadsund) '06
Løb 105 U14 M1X Drenge 1X - JM 1X C 500m 13 tilmeldinger
Hadsund Roklub III
- 1. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05
Bagsværd Roklub/KCB IV
- 1. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04
Hadsund Roklub II
- 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05
Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
Hadsund Roklub I
- 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04
Lyngby Roklub/KKL I
- 1. Aleks Gryn (Lyngby) '04
Roklubben Furesø I
- 1. Christian Rømer (Furesø) '04
Lyngby Roklub/KKL III
- 1. Oliver Hyldedahl (Lyngby) '04
Bagsværd Roklub/KCB III
- 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
Hadsund Roklub IV
- 1. Oskar Emil Holmriis (Hadsund) '05
Lyngby Roklub/KKL II
- 1. Christian Runge (Lyngby) '04
Bagsværd Roklub/KCB V
- 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub/KCB II
- 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
Løb 106 U17 M1X Drenge 1X - JM 1X B 500m 7 tilmeldinger
Næstved Roklub I
- 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03
Roklubben Furesø I
- 1. Christian Rømer (Furesø) '04
Odense Roklub I
- 1. Frederik Markvardsen (Odense) '03
Sorø Roklub I
- 1. Peter Skou ** (Sorø) '02
Rødvig Roklub I
- 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
Saxkjøbing Roklub I
- 1. David Wandrup (Saxkjøbing) '02
Hadsund Roklub I
- 1. Jeppe Thomsen (Hadsund) '02
Løb 108 U14 W2X Piger 2X - JW 2X C 500m 6 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Babette Post-Kallenbach (Sorø) '05
- 2. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
- 2. Hannah Thrane (Bagsværd) '05
Hadsund Roklub I
- 1. Amalie Krogh Nielsen (Hadsund) '05
- 2. Amalie Hvid Rasmussen (Hadsund) '06
Bagsværd Roklub/KCB II
- 1. Louise Juul Højer-Pedersen (Bagsværd) '05
- 2. Sofia Thrane (Bagsværd) '07
Vestervig Roklub I
- 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05
- 2. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06
Hadsund Roklub I [fra 107]
- 1. Andrea Guldbæk Christensen (Hadsund) '06
- 2. Kira Sørensen (Hadsund) '06
Løb 109 U17 W2X Piger 2X - JW 2X B 500m 1 tilmelding
Sorø Roklub I
- 1. Elisabeth Østergaard (Sorø) '03
- 2. Nicoline Bluhme (Sorø) '02
Løb 110 U13 W1X Piger 1X - JW 1X D begynder** 500m 7 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
AFMELDT Næstved Roklub I
- 1. Caroline Andersen (Næstv.) '07
Bagsværd Roklub I
- 1. Frida Ellebjerg Møller (Bagsværd) '07
Vestervig Roklub I
- 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06
Hadsund Roklub I
- 1. Andrea Guldbæk Christensen (Hadsund) '06
Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Sofia Thrane (Bagsværd) '07
Hadsund Roklub II
- 1. Kira Sørensen (Hadsund) '06
Løb 111 U14 W1X Piger 1X - JW 1X C begynder** 500m 5 tilmeldinger
Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Hannah Thrane (Bagsværd) '05
Sorø Roklub I
- 1. Babette Post-Kallenbach (Sorø) '05
Hadsund Roklub I
- 1. Amalie Krogh Nielsen (Hadsund) '05
AFMELDT Hadsund Roklub II
- 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04
Bagsværd Roklub/KCB II
- 1. Louise Juul Højer-Pedersen (Bagsværd) '05
Løb 113 U13 M2X Drenge 2X - JM 2X D 500m 3 tilmeldinger
Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
- 2. Uffe Søborg Højrup (Bagsværd) '07
Hadsund Roklub I
- 1. Elias Roth (Hadsund) '06
- 2. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07
AFMELDT Hadsund Roklub II
- 1. Mathias Skjoldborg (Hadsund) '06
- 2. Sebastian Marcus Christensen (Hadsund) '06
Løb 114 U14 M2X Drenge 2X - JM 2X C 500m 6 tilmeldinger
Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
- 2. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
Hadsund Roklub I
- 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05
- 2. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05
Bagsværd Roklub/KCB II
- 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
- 2. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04
AFMELDT Bagsværd Roklub/KCB III
- 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
- 2. Ikaros Voliantis (Bagsværd) '04
Odense Roklub I
- 1. Noah Schioldan (Odense) '04
- 2. Christian Thuesen (Odense) '05
Lyngby Roklub/Roklubben Furesø/KKL I
- 1. Christian Runge (Lyngby) '04
- 2. Christian Rømer (Furesø) '04
Løb 115 U17 M2X Drenge 2X - JM 2X B 500m 3 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Johs Martin Pedersen (Sorø) '03
- 2. Peter Skou ** (Sorø) '02
Hadsund Roklub I
- 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04
- 2. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05
Kolding Roklub/Odense Roklub I
- 1. Mads Kirstein (Kolding) '04
- 2. Frederik Markvardsen (Odense) '03
Løb 116 U13 M2X Drenge 2X - JM 2X D begynder** 500m 3 tilmeldinger
Hadsund Roklub I
- 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07
- 2. Mathias Skjoldborg (Hadsund) '06
Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
- 2. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
AFMELDT Hadsund Roklub II
- 1. Oliver Enggaard Kristensen (Hadsund) '06
- 2. Sebastian Marcus Christensen (Hadsund) '06
Løb 117 U14 M2X Drenge 2X - JM 2X C begynder** 500m 3 tilmeldinger
Roforeningen KVIK I [fra 121]
- 1. Gudrun Boesen (KVIK) '03
- 2. Rebecka Lovisa Wennesz (KVIK) '03
Sorø Roklub I
- 1. August Husted Coutant (Sorø) '04
- 2. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
Roforeningen KVIK I
- 1. Ludwig Kristian Adelholm (KVIK) '05
- 2. Joakim Mol Romero (KVIK) '05
Løb 122 U13 W1X Piger 1X - JW 1X D 500m 3 tilmeldinger
Hadsund Roklub I
- 1. Amalie Hvid Rasmussen (Hadsund) '06
Roklubben Stevns I
- 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08
Vestervig Roklub I
- 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06
Løb 123 U14 W1X Piger 1X - JW 1X C 500m 5 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
Vestervig Roklub I
- 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05
AFMELDT Hadsund Roklub I
- 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04
Odense Roklub I
- 1. Alba Sundstrøm (Odense) '04
Bagsværd Roklub I
- 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
Løb 125 U13 M1X Drenge 1X - JM 1X D begynder** 500m 8 tilmeldinger
Hadsund Roklub II
- 1. Mathias Skjoldborg (Hadsund) '06
Vestervig Roklub I
- 1. Mikkel Sondrup (Vestervig) '07
Roklubben Furesø I
- 1. Mads Madsen (Furesø) '06
Rødvig Roklub I
- 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06
Hadsund Roklub I
- 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07
Sorø Roklub I
- 1. Johannes Ebert (Sorø) '07
Bagsværd Roklub II
- 1. Uffe Søborg Højrup (Bagsværd) '07
Bagsværd Roklub I
- 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
Løb 126 U14 M1X Drenge 1X - JM 1X C begynder** 500m 9 tilmeldinger
AFMELDT Roforeningen KVIK I
- 1. Joakim Mol Romero (KVIK) '05
Odense Roklub II
- 1. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04
Kolding Roklub I
- 1. Mads Kirstein (Kolding) '04
Roklubben Furesø I
- 1. Jude Graham Pedersen (Furesø) '05
Sorø Roklub II
- 1. August Husted Coutant (Sorø) '04
Hadsund Roklub I
- 1. Oskar Emil Holmriis (Hadsund) '05
Roforeningen KVIK II
- 1. Ludwig Kristian Adelholm (KVIK) '05
Sorø Roklub I
- 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
Odense Roklub I
- 1. Christian Thuesen (Odense) '05
Løb 127 U17 M1X Drenge 1X - JM 1X B begynder** 500m 4 tilmeldinger
AFMELDT Roklubben Furesø I
- 1. Mathias Paludan-Müller (Furesø) '03
Hadsund Roklub I
- 1. Jeppe Thomsen (Hadsund) '02
Sorø Roklub I
- 1. Johs Martin Pedersen (Sorø) '03
Næstved Roklub I
- 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03
Løb 128 U11 W/M 1X-Edon Piger/drenge 1X-Edon - JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single** 500m 3 tilmeldinger
Hadsund Roklub I [fra 128]
- 1. Isabella Jensen (Hadsund) '08
Sorø Roklub I
- 1. Emma Løren (Sorø) '07
Sorø Roklub I
- 1. Kirsten Taulbjerg (Sorø) '08
Løb 129 U13 W/M 1X-Edon Piger/drenge 1X-Edon - JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single** 500m 5 tilmeldinger
AFMELDT Næstved Roklub I
- 1. Emil Bjørk Thomsen (Næstv.) '06
Roklubben Furesø II
- 1. Victor Korch (Furesø) '06
Roklubben Furesø I
- 1. Mads Madsen (Furesø) '06
Vestervig Roklub I
- 1. Mikkel Sondrup (Vestervig) '07
AFMELDT Næstved Roklub II
- 1. Caroline Andersen (Næstv.) '07
Løb 131 U15 W/M 2X Piger/drenge 2X - JW/JM 2x C Mix 500m 2 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Johannes Ebert (Sorø) '07
- 2. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
- 2. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
Løb 132 U17 W/M 2X Piger/drenge 2X - JW/JM 2x B Mix 500m 3 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Johs Martin Pedersen (Sorø) '03
- 2. Nicoline Bluhme (Sorø) '02
Rødvig Roklub I
- 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
- 2. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
Sorø Roklub II
- 1. August Husted Coutant (Sorø) '04
- 2. Elisabeth Østergaard (Sorø) '03
Løb 133 W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - JM/JW 8+ B-C 500m 3 tilmeldinger
Bagsværd Roklub II
- 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
- 2. Katrine Sondrup (Vestervig) '05
- 3. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06
- 4. Sofia Thrane (Bagsværd) '07
- 5. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
- 6. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
- 7. Uffe Søborg Højrup (Bagsværd) '07
- 8. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
- Cox. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04
Hadsund Roklub I
- 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04
- 2. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05
- 3. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05
- 4. Oskar Emil Holmriis (Hadsund) '05
- 5. Elias Roth (Hadsund) '06
- 6. Jeppe Thomsen (Hadsund) '02
- 7. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07
- 8. Haris Alagic (Hadsund) '02
- Cox. Ninna Pedersen (Hadsund) '98
Bagsværd Roklub I
- 1. Louise Juul Højer-Pedersen (Bagsværd) '05
- 2. Kabir Singh Mehdwan (Bagsværd) '00
- 3. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
- 4. Hannah Thrane (Bagsværd) '05
- 5. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
- 6. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
- 7. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
- 8. Mads Rubin (Bagsværd) '04
- Cox. Frida Elleberg Møller (Bagsværd) '07
Løb 200 U19 M1X Drenge 1X - YOG UngdomsOL udtagelse 500m 9 tilmeldinger
AFMELDT Roforeningen KVIK/KCB I
- 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01
Hvidovre Roklub/KCB I
- 1. Thomas Jensen (Hvidovre) '01
AFMELDT Roklubben Ægir/KCB I
- 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00
Næstved Roklub I
- 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
Roforeningen KVIK/KCB II
- 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
Bagsværd Roklub/KCB III
- 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
AFMELDT Lyngby Roklub/KCB I
- 1. Jacob Lenzing (Lyngby) '00
AFMELDT Bagsværd Roklub/KCB II
- 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00
AFMELDT Bagsværd Roklub/KCB I
- 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01