Tidsplan

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 00:00 311 2 1000m MErgo SkiErg Mænd Open 1000m V Finale
Tidsplan Anden del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 11:30 201 8 500m U15 W2-Slide 2-Slide Piger Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 11:38 202 11 1000m U19 W2-Slide 2-Slide Piger Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 11:46 203 7 500m U15 M2-Slide 2-Slide Drenge Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 11:54 203 7 500m U15 M2-Slide 2-Slide Drenge Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling
kl. 12:02 204 11 1000m U19 M2-Slide 2-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 12:10 204 8 1000m U19 M2-Slide 2-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling
kl. 12:18 205 8 1000m W2-Slide 2-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 12:26 205 5 1000m W2-Slide 2-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling
kl. 12:32 206 10 1000m M2-Slide 2-Slide Mænd Open1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 12:40 206 12 1000m M2-Slide 2-Slide Mænd Open1000m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling
kl. 12:47 207 7 1000m 30+W2-Slide 2-Slide Kvinder Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 12:54 208 6 1000m 30+M2-Slide 2-Slide Mænd Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 13:02 209 7 1000m 30+ W/M 2-Slide 2-Slide Mix Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 13:12 301 6 1000m WErgo WErgo SkiErg Kvinder Open 1000m 1. Afdeling
kl. 13:22 302 3 1000m LWErgo LWErgo SkiErg Kvinder Letvægt 1000m 1. Afdeling
kl. 13:32 311 5 1000m MErgo SkiErg Mænd Open 1000m 1. Afdeling
kl. 13:42 311 6 1000m MErgo SkiErg Mænd Open 1000m 2. Afdeling
kl. 13:52 312 3 1000m LMErgo LMErgo SkiErg Mænd Lervægt 1000m 1. Afdeling
kl. 14:10 410 4 500m U15 W4-Slide 4-Slide Piger Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 14:20 411 3 1000m U19 W4-Slide 4-Slide Piger Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 14:30 412 5 500m U15 M4-Slide 4-Slide Drenge Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 14:40 413 5 1000m U19 M4-Slide 4-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 14:50 413 3 1000m U19 M4-Slide 4-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling
kl. 15:00 414 4 1000m W4-Slide 4-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 15:10 414 3 1000m W4-Slide 4-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling
kl. 15:20 415 4 1000m M4-Slide 4-Slide Mænd Open 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 15:30 415 5 1000m M4-Slide 4-Slide Mænd Open 1000m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling
kl. 15:40 416 4 1000m 30+W4-Slide 4-Slide Kvinder Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 15:50 417 2 1000m 30+M4-Slide 4-Slide Mænd Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 16:00 418 3 1000m 30+ W/M 4-Slide 4-Slide Mix Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 16:10 450 2 2000m W4-Stafet SkiErg Stafet 4x500m Kvinder - Handicap 1. Afdeling
kl. 16:20 460 4 2000m W/M 4-Stafet SkiErg Stafet 4x500m Mænd - Handicap 1. Afdeling
kl. 16:30 820 1 500m U19 W8-Slide 8-Slide Piger Jun. D,C,B,A 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 16:30 822 3 500m W8-Slide 8-Slide Kvinder Open 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 16:40 821 3 500m U19 W/M 8-Slide 8-Slide Drenge Jun. D,C,B,A 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 16:50 821 3 500m U19 W/M 8-Slide 8-Slide Drenge Jun. D,C,B,A 500m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling
kl. 17:00 823 4 500m 30+W8-Slide 8-Slide Kvinder Masters 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 17:10 824 2 500m 30+M8-Slide 8-Slide Mænd Masters 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 17:20 825 4 500m M8-Slide 8-Slide Mænd Open 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 17:30 826 3 500m W/M 8-Slide 8-Slide Mix Open 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 17:40 826 2 500m W/M 8-Slide 8-Slide Mix Open 500m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling