Tilmeldinger - Danske Mesterskaber 2018

Løb 100 30+WErgo Dame Vet. 30+ (30-39år) - 2000m 2 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Cecilie Lützen Søltoft (DSR) '84
Roklubben ARA I Afmeldt
  • 1. Christina Jensen (ARA) '78
Løb 101 30+LWErgo Dame Vet. 30+ Letvægt (30-39år) - 2000m 2 tilmeldinger
Odense Roklub I
  • 1. Nadine Heidi Brueckmann (Odense) '87
Róðrarsamband Føroya
  • 1. Sarita Kristina Hansen (Føroya) '88
Løb 104 40+WErgo Dame Vet. 40+ (40-49år) - 2000m 8 tilmeldinger
Roforeningen KVIK II
  • 1. Sarah Lauritzen (KVIK) '76
Roskilde Roklub I
  • 1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77
Fredericia Roklub I
  • 1. Lise Mortensen (Fr.cia) '74
Roforeningen KVIK I
  • 1. Astrid Haastrup Jespersen (KVIK) '74
Næstved Roklub I
  • 1. Lisa Petersen (Næstv.) '75
Sorø Roklub I Afmeldt
  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
Ringsted Roklub I
  • 1. Mette Mandrup Kjær (Ringsted) '76
Helmsvej I
  • 1. Christina Rindom (DEN '73
Løb 105 40+LWErgo Dame Vet. 40+ Letvægt (40-49år) - 2000m 3 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
Nyborg Roklub I
  • 1. Dóra Remenyik (Nyborg) '75
Køge Roklub I
  • 1. Anna Karina Gravad (Køge R) '71
Løb 108 50+WErgo Dame Vet. 50+ (50-59år) - 2000m 3 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Margit Haahr Hansen (DSR) '67
Roklubben Furesø I
  • 1. Jane Hagan (Furesø) '67
Nyborg Roklub I
  • 1. Charlotte Buchwaldt (Nyborg) '68
Løb 109 50+LWErgo Dame Vet. 50+ Letvægt (50-59år) - 2000m 1 tilmelding
Roforeningen KVIK I
  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62
Løb 112 60+WErgo Dame Vet. 60+ (60-69år) - 2000m 1 tilmelding
Kerteminde Roklub I Afmeldt
  • 1. Hanne Christiansen (Kertem.) '56
Løb 113 60+LWErgo Dame Vet. 60+ Letvægt (60-69år) - 2000m 1 tilmelding
Sorø Roklub I
  • 1. Birgit Juel-Hansen (Sorø) '52
Løb 116 70+WErgo Dame Vet. 70+ (70-79år) - 2000m 1 tilmelding
Fredensborg Roklub I
  • 1. Merete Boldt (Fredensborg) '47
Løb 117 70+LWErgo Dame Vet. 70+ Letvægt (70-79år) - 2000m 1 tilmelding
Sorø Roklub I
  • 1. Ingrid Petersen (Sorø) '44
Løb 150 30+MErgo Herre Vet. 30+ (30-39år) - 2000m 8 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
  • 1. Jens Olav Dahlgaard (Bagsværd) '86
Tissø Roklub II
  • 1. Bjarke Christensen Bang (Tissø) '86
Odense Roklub I
  • 1. Mikkel Iwanoff Kolind (Odense) '85
Team Kabul I
  • 1. Lasse Breitensein (DEN '87
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Allan Maagaard (DSR) '67
Tissø Roklub I
  • 1. Mads Olsen (Tissø) '85
Roforeningen KVIK I
  • 1. Mark van Herk (KVIK) '78
Hærens Officersskols Idrætsforening I
  • 1. Christian Fisker (DEN '87
Løb 151 30+LMErgo Herre Vet. 30+ Letvægt (30-39år) - 2000m 2 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Bergur Robert Dam Jensen (Føroya) '87
Løb 154 40+MErgo Herre Vet. 40+ (40-49år) - 2000m 6 tilmeldinger
Kalundborg Roklub I Afmeldt
  • 1. Kåre Mattesen (Kalundb) '71
Axel Hansen I
  • 1. Lars Poulsen (Axel Hansen) '73
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Asger Lenzing (Lyngby) '71
Næstved Roklub I Afmeldt
  • 1. Morten Thorving (Næstv.) '77
Holte Roklub I
  • 1. Christian Bergmann (Holte) '69
NSÍ I
  • 1. Jón Nónklett (FOE '78
Løb 158 50+MErgo Herre Vet. 50+ (50-59år) - 2000m 11 tilmeldinger
Hjemme fra Kælderen I
  • 1. Thomas Jensen (DEN '67
Danske Studenters Roklub I Afmeldt
  • 1. Stefanos Volianitis (DSR) '66
Nyborg Roklub I
  • 1. Brian Sørensen (Nyborg) '68
Roklubben Viking I
  • 1. Rene Hansen (Viking) '63
365 Design I
  • 1. Ole Vindfeldt (DEN '66
Roklubben Furesø III
  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
Vejle Roklub I
  • 1. Michael Magill (Vejle) '66
Roklubben Furesø I
  • 1. Bo Hartz (Furesø) '62
Copenhagen Creators I
  • 1. Leif Kvalvik (DEN '61
Roklubben Furesø II
  • 1. Lars Wallin (Furesø) '62
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Toni Dam (Føroya) '67
Løb 159 50+LMErgo Herre Vet. 50+ Letvægt (50-59år) - 2000m 5 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Jacob Thesander (DSR) '66
Nyborg Roklub II
  • 1. Michael Hainz Christensen (Nyborg) '60
Nyborg Roklub I
  • 1. Peter Rasmussen (Nyborg) '60
Bagsværd Roklub I
  • 1. Hellmuth Christian Stuven (Bagsværd) '67
Roskilde Roklub I
  • 1. Jens Stubbe (Roskilde) '60
Løb 162 60+MErgo Herre Vet. 60+ (60-69år) - 2000m 5 tilmeldinger
Odder Roklub I
  • 1. Per Amby (Odder) '54
Aarhus Roklub I
  • 1. Niels Iversen (Aarhus) '55
Nordslesvigsk Roklub I
  • 1. Werner Güttel (Nordslesvig) '58
Maribo Roklub I
  • 1. John Winther (Maribo) '56
Roklubben Skjold I
  • 1. Henrik koczulab (Skjold) '57
Løb 163 60+LMErgo Herre Vet. 60+ Letvægt (60-69år) - 2000m 1 tilmelding
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Lars Nielsen (DSR) '57
Løb 166 70+MErgo Herre Vet. 70+ (70-79år) - 2000m 4 tilmeldinger
Middelfart Roklub I
  • 1. Bent Bøgh Pedersen (Middelfart) '43
Fredericia Roklub I
  • 1. Ole Haaning Thomsen (Fr.cia) '40
Vejle Roklub I
  • 1. Torben Clausen-Hansen (Vejle) '47
Hadsund Roklub I
  • 1. Niels Bommer (Hadsund) '48
Løb 167 70+LMErgo Herre Vet. 70+ Letvægt (70-79år) - 2000m 2 tilmeldinger
Lyngby Roklub I
  • 1. Hans Nøhr (Lyngby) '45
Nordslesvigsk Roklub I
  • 1. Gerd Larsen (Nordslesvig) '42
Løb 170 80+MErgo Herre Vet. 80+ (80-89år) - 2000m 4 tilmeldinger
Roklubben Skjold I
  • 1. Flemming Bay (Skjold) '37
Helsingør Roklub I
  • 1. Erik Schønnemann (Helsingør) '35
Strib Ro- og Kajakklub I
  • 1. Peter Hvenegaard (Strib) '37
Sorø Roklub I
  • 1. Jørgen Bay Simonsen (Sorø) '38
Løb 206 U11 WErgo Junior E piger 10 år eller yngre - 2min 2 tilmeldinger
Roklubben Stevns I
  • 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08
Roklubben Stevns II
  • 1. Kristina B Nielsen (Stevns) '08
Løb 208 U11 MErgo Junior E drenge 10 år eller yngre - 2min 4 tilmeldinger
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08
Rødvig Roklub I
  • 1. Michael Kjøng Jørgensen (Rødvig) '08
Tissø Roklub I
  • 1. Nicky Alex Olsen (Tissø) '09
Nyborg Roklub I
  • 1. Bertil Remenyik Høier (Nyborg) '08
Løb 210 U13 WErgo Junior DII piger 11 år - 2min 2 tilmeldinger
Roklubben Stevns I
  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07
Silkeborg Roklub I
  • 1. Julie Valentin Hæk (Silkeborg) '07
Løb 212 U13 MErgo Junior DII drenge 11 år - 2min 1 tilmelding
Hadsund Roklub I
  • 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07
Løb 214 U13 WErgo Junior D piger 12 år - 2min 6 tilmeldinger
Roskilde Roklub I
  • 1. Silje Trenter (Roskilde) '06
Roklubben Stevns II
  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06
Hadsund Roklub II
  • 1. Andrea Guldbæk Christensen (Hadsund) '06
Hadsund Roklub I
  • 1. Amalie Hvid Rasmussen (Hadsund) '06
Roklubben Stevns III
  • 1. Ida Malmgaard (Stevns) '06
Roklubben Stevns I
  • 1. Sofie Kristiansen (Stevns) '06
Løb 216 U13 MErgo Junior D drenge 12 år - 2min 12 tilmeldinger
Helsingør Roklub I Afmeldt
  • 1. Bertram Penter (Helsingør) '06
Kano- og Kajakklubben Nord I
  • 1. Kjartan Munch Haraldsson (DEN '06
Hadsund Roklub IV
  • 1. Sebastian Marcus Christensen (Hadsund) '06
Rødvig Roklub I
  • 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06
Hadsund Roklub II
  • 1. Oliver Enggaard Kristensen (Hadsund) '06
Hadsund Roklub I
  • 1. Elias Roth (Hadsund) '06
Hadsund Roklub III
  • 1. Mikkel Dybkær Sand (Hadsund) '06
Dragør Roklub II
  • 1. Victor Emil Andreas Hillerup (Dragør) '06
Roklubben Stevns I
  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06
Hvidovre Roklub I
  • 1. Philip Hai Nguyen (Hvidovre) '06
Dragør Roklub I
  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06
Roklubben Stevns II
  • 1. Kasper B Nielsen (Stevns) '06
Løb 218 U15 WErgo Junior CII piger 13 år - 3min 19 tilmeldinger
Holstebro Roklub/KCHO XV Afmeldt
  • 1. Pil Klinkby (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO VIII
  • 1. Cecillie Mølby (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO V Afmeldt
  • 1. Ida Sejrskilde Schmidt (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO X
  • 1. Lærke Engelbrecht Sørensen (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO XIV
  • 1. Johanne Thiesen (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO VII
  • 1. Sille Højris Jensen (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO IV
  • 1. Bine Ravn Pedersen (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO XII
  • 1. Laura Væring (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO XI Afmeldt
  • 1. Maja Conradsen (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO XVI Afmeldt
  • 1. Sandra G Christensen (Holstebro) '05
Bagsværd Roklub I
  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
Hvidovre Roklub I
  • 1. Solveig Mølle Lindelof (Hvidovre) '05
Holstebro Roklub/KCHO VI
  • 1. Ida Mølgaard (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Sofie Carlsen (Holstebro) '05
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Sunneva Lamhugo Leo (Føroya) '05
Holstebro Roklub/KCHO IX
  • 1. Liva Krabbe (Holstebro) '05
Hadsund Roklub I
  • 1. Amalie Krogh Nielsen (Hadsund) '05
Holstebro Roklub/KCHO III
  • 1. Matilde Lægsgaard (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Pil Lind Lousdal (Holstebro) '05
Løb 220 U15 MErgo Junior CII drenge 13 år - 3min 20 tilmeldinger
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Anders Konradsen Vistisen (Holstebro) '05
Roklubben Stevns I
  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05
Holstebro Roklub/KCHO IV
  • 1. Laust Aaskov (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO IX
  • 1. Christoffer Jensen (Holstebro) '05
Hadsund Roklub III
  • 1. Alexander Krogh Nielsen (Hadsund) '05
Holstebro Roklub/KCHO V
  • 1. Oliver Juul Boelsmand (Holstebro) '05
Roklubben Stevns II
  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05
Holstebro Roklub/KCHO VI Afmeldt
  • 1. Rasmus Søndergaard Døssing (Holstebro) '05
Rødvig Roklub II
  • 1. Max Alexander Aliti (Rødvig) '05
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Magnus Bjerrum Nielsen (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO XI
  • 1. Lasse Tang Vesterlykke (Holstebro) '05
Rødvig Roklub I
  • 1. Kevin Joensen, (Rødvig) '05
Roklubben Stevns III
  • 1. Nikolaj Hausman Olsen (Stevns) '05
Hadsund Roklub IV
  • 1. Oskar Emil Holmriis (Hadsund) '05
Holstebro Roklub/KCHO VII
  • 1. Tobias Wullum (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO X
  • 1. Victor Bach (Holstebro) '05
Hadsund Roklub I
  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05
Hadsund Roklub II
  • 1. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05
Holstebro Roklub/KCHO VIII Afmeldt
  • 1. Mikkel Borreskov (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO III Afmeldt
  • 1. Nikolai Leander Poulsgaard (Holstebro) '05
Løb 222 U15 WErgo Junior C piger 14 år - 4min 10 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
Bagsværd Roklub I
  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
Odder Roklub I Afmeldt
  • 1. Pi Goslar (Odder) '04
Roklubben Skjold I
  • 1. Johanne Schousboe (Skjold) '04
Rødvig Roklub I
  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Emma Landgaard Nagurset (Føroya) '04
Róðrarsamband Føroya II
  • 1. Unnur Wenningsted á Tórgardi (Føroya) '04
Hadsund Roklub I
  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04
Holstebro Roklub/KCHO I Afmeldt
  • 1. Horia Mahko (Holstebro) '04
Københavns Roklub I
  • 1. Josefine Freltoft (København) '04
Løb 224 U15 MErgo Junior C drenge 14 år - 4min 26 tilmeldinger
Kolding Roklub I
  • 1. Mads Kirstein (Kolding) '04
Holstebro Roklub/KCHO VII
  • 1. Tobias Kramer (Holstebro) '04
Holstebro Roklub/KCHO V
  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
Lyngby Roklub/KKL II
  • 1. Oliver Hyldedahl (Lyngby) '04
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
Roklubben Skjold I
  • 1. Ask Høyer Splittorff (Skjold) '04
Holstebro Roklub/KCHO VI Afmeldt
  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
Hadsund Roklub I
  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04
Københavns Roklub I
  • 1. Albert Wendelboe Hindsgaul (København) '04
Bagsværd Roklub III
  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub I
  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
Roklubben Furesø I
  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Bjarke Dommer Christensen (Holstebro) '04
Holstebro Roklub/KCHO III Afmeldt
  • 1. Carl Bjerg (Holstebro) '04
Odder Roklub I
  • 1. Noah Mikkelsen (Odder) '04
Tissø Roklub II
  • 1. Magnus Jepsen (Tissø) '04
Odense Roklub I Afmeldt
  • 1. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Helgi Olsen (Føroya) '04
Holstebro Roklub/KCHO IV
  • 1. Kasper Sørensen (Holstebro) '04
Bagsværd Roklub II
  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
Hvidovre Roklub I
  • 1. Kasper Lindemose (Hvidovre) '04
Tissø Roklub I
  • 1. Marcus Kobæk Larsen (Tissø) '04
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04
Helsingør Roklub I Afmeldt
  • 1. Emil B Penter (Helsingør) '04
Holstebro Roklub/KCHO VIII Afmeldt
  • 1. Marcus Kjeldsen (Holstebro) '04
Løb 226 U17 WErgo Junior BII piger 15 år - 2000m 10 tilmeldinger
Silkeborg Roklub I
  • 1. Maja Klitgaard (Silkeborg) '03
Silkeborg Roklub II
  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
Hadsund Roklub I
  • 1. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03
Aarhus Roklub I
  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03
Róðrarsamband Føroya II
  • 1. Elin Døgg Súnadóttir (Føroya) '03
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Kristianna Skarphedinsdóttir (Føroya) '03
Bagsværd Roklub I
  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
Roskilde Roklub I
  • 1. Laura Poulsen (Roskilde) '03
Roklubben Furesø I
  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03
Løb 228 U17 MErgo Junior BII drenge 15 år - 2000m 22 tilmeldinger
Holstebro Roklub/KCHO IV
  • 1. Oscar Burvil (Holstebro) '03
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
Holstebro Roklub/KCHO III
  • 1. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03
Silkeborg Roklub I
  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03
Roklubben Ægir I
  • 1. Benjamin Johnsen (Ægir) '03
Odder Roklub I
  • 1. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03
Roklubben Skjold I
  • 1. Bjarke Ramnefjell Schousboe (Skjold) '03
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03
Københavns Roklub IV
  • 1. Johannes Stensborg Jakobsen (København) '03
Næstved Roklub I
  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
Róðrarsamband Føroya I Afmeldt
  • 1. Jannik Kambskared Dalfoss (Føroya) '03
Bagsværd Roklub I Afmeldt
  • 1. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03
Bagsværd Roklub III Afmeldt
  • 1. Villads Jørgensen (Bagsværd) '03
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Mathias Elgaard Jensen (Holstebro) '03
Roklubben Viking II
  • 1. Aske Storm (Viking) '03
Københavns Roklub VIII
  • 1. Asbjørn Neumann (København) '03
Odense Roklub I
  • 1. Frederik Markvardsen (Odense) '03
Roskilde Roklub I
  • 1. Leander Kaliszan (Roskilde) '03
Hadsund Roklub I Afmeldt
  • 1. Sebastian Dybkær Sand (Hadsund) '03
Roskilde Roklub II
  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
Roklubben Viking I Afmeldt
  • 1. Aske Storm (Viking) '03
Københavns Roklub V
  • 1. Nikolaj Juul Damkjer (København) '03
Løb 230 U17 WErgo Junior B piger 16 år - 2000m 19 tilmeldinger
Odense Roklub I
  • 1. Sofie Halling Vikkelsøe (Odense) '02
Hadsund Roklub I
  • 1. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
Roskilde Roklub I
  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Nikoba i Gong (Føroya) '02
Roklubben Furesø I
  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
Roklubben Ægir I
  • 1. Rebekkah Nordskjold (Ægir) '02
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Karoline Husted (Holstebro) '02
Sorø Roklub I
  • 1. Nicoline Bluhme (Sorø) '02
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Julie Johansen (Bagsværd) '02
Odense Roklub II Afmeldt
  • 1. Erantis Fodgaard Sørensen (Odense) '02
Bagsværd Roklub III
  • 1. Emma Vestergaard Lybech (Bagsværd) '02
Tissø Roklub I
  • 1. Katrine Jepsen (Tissø) '02
Bagsværd Roklub I
  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
Lyngby Dameroklub/KKL I
  • 1. Ida Marie Reimer (LDR) '02
Roskilde Roklub II
  • 1. Anna Plæhn Poulsen (Roskilde) '02
Odense Roklub III
  • 1. Louise Christensen (Odense) '02
Roklubben Stevns I
  • 1. Nikoline Kroll (Stevns) '02
Roklubben Skjold I
  • 1. Mathilde Koczulab (Skjold) '02
Løb 232 U17 MErgo Junior B drenge 16 år - 2000m 23 tilmeldinger
Aarhus Roklub I
  • 1. Simon Dissing (Aarhus) '02
Roklubben Stevns I
  • 1. Malthe T. Christiansen (Stevns) '02
Roskilde Roklub II
  • 1. Oskar Dinesen Usmani (Roskilde) '02
Bagsværd Roklub I
  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
Roforeningen KVIK I
  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02
Holstebro Roklub/KCHO III
  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
Holstebro Roklub/KCHO IV Afmeldt
  • 1. Emil Ulnits (Holstebro) '02
Rødvig Roklub I
  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
Roskilde Roklub I
  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
Aarhus Roklub II Afmeldt
  • 1. Viktor Edlefsen (Aarhus) '02
Sorø Roklub I
  • 1. Peter Skou ** (Sorø) '02
Københavns Roklub II
  • 1. Dines Nedergaard (København) '02
Holstebro Roklub/KCHO II Afmeldt
  • 1. Markkus Drejer (Holstebro) '02
Københavns Roklub II
  • 1. Frederik Bahne Jessen (København) '02
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
Hvidovre Roklub I
  • 1. Alexander Høgedal (Hvidovre) '02
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Bjarke Emil Liljenbøl-Borde (Lyngby) '02
Saxkjøbing Roklub I
  • 1. David Wandrup (Saxkjøbing) '02
Københavns Roklub III
  • 1. Carl Jensenius (København) '02
Københavns Roklub VI
  • 1. Tobias Theglev (København) '02
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02
Københavns Roklub VII
  • 1. Charlie McDonald** (København) '02
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Peter Vestereng Larsen (DSR) '02
Løb 234 U18 WErgo Junior AII piger 17 år - 2000m 11 tilmeldinger
Københavns Roklub I
  • 1. Cecilie Brunnich Sørensen (København) '01
Bagsværd Roklub I
  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01
Roklubben Ægir I
  • 1. Stefanie Brun Pedersen (Ægir) '01
Bagsværd Roklub II
  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
Hadsund Roklub I
  • 1. Zenia Hvid ** (Hadsund) '01
Roklubben Furesø I Afmeldt
  • 1. Clara Møller (Furesø) '01
Lyngby Dameroklub/KKL I
  • 1. Astrid Bruun Fejfer (LDR) '01
Aarhus Roklub I
  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01
Roforeningen KVIK I
  • 1. Anna Adelholm (KVIK) '01
Fredericia Roklub/KCHO I
  • 1. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01
Odder Roklub I Afmeldt
  • 1. Amalie Holst Jensen (Odder) '01
Løb 236 U18 MErgo Junior AII drenge 17 år - 2000m 21 tilmeldinger
Bagsværd Roklub III Afmeldt
  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
Hvidovre Roklub I
  • 1. Thomas Jensen (Hvidovre) '01
Bagsværd Roklub II
  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01
Roforeningen KVIK I
  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01
Sorø Roklub I
  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01
Aalborg Roklub I
  • 1. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01
Roskilde Roklub I
  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
Silkeborg Roklub I
  • 1. Magnus Kleist (Silkeborg) '01
Roskilde Roklub II Afmeldt
  • 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
Bagsværd Roklub I
  • 1. Niels Østergaard (Bagsværd) '01
Hadsund Roklub II
  • 1. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01
Roskilde Roklub III
  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
Sorø Roklub II Afmeldt
  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
Humlebæk Roklub I
  • 1. Johan Runge Poulsen (Humlebæk) '01
Hadsund Roklub III
  • 1. Søren Harbo Christiansen (Hadsund) '01
Hvidovre Roklub II Afmeldt
  • 1. Kasper Enemærke Becker (Hvidovre) '01
Roskilde Roklub IV
  • 1. Julius Philipson (Roskilde) '01
Københavns Roklub I
  • 1. August Brogren (København) '01
Hadsund Roklub I
  • 1. Rasmus Søndergaard Konnerup (Hadsund) '01
Løb 238 U19 WErgo Junior A piger 18 år - 2000m 9 tilmeldinger
Hadsund Roklub I
  • 1. Liane Vestergaard (Hadsund) '00
Roklubben Ægir I
  • 1. Mie Mellerup (Ægir) '00
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Cecilie Girke (DSR) '00
Bagsværd Roklub I
  • 1. Agnete Jersild (Bagsværd) '00
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Astrid Bardram Starup (Bagsværd) '00
Roskilde Roklub I
  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00
Københavns Roklub I
  • 1. Mia Rina Nielsen (København) '00
Hadsund Roklub II Afmeldt
  • 1. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00
Fredericia Roklub I
  • 1. Amalie Kjær (Fr.cia) '00
Løb 240 U19 MErgo Junior A drenge 18 år - 2000m 16 tilmeldinger
Roklubben Ægir I
  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
Lyngby Roklub/KKL I Afmeldt
  • 1. Jacob Lenzing (Lyngby) '00
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
Roforeningen KVIK II
  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Lasse Maigaard (Bagsværd) '00
Ringsted Roklub I
  • 1. Sigurd Hutnik (Ringsted) '00
Holstebro Roklub/KCHO III
  • 1. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
Roforeningen KVIK I
  • 1. Nicolai Krogsgaard (KVIK) '00
Bagsværd Roklub III Afmeldt
  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
Roskilde Roklub I
  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00
Hvidovre Roklub/KCHO I
  • 1. Marcus Villiam Lyngesen (Hvidovre) '00
Korsør Roklub I
  • 1. Marcell Nyvang (Korsør) '00
Bagsværd Roklub I
  • 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00
Københavns Roklub I
  • 1. Anders Grønlund Samuelsen (København) '00
Kano- og Kajakklubben Nord I
  • 1. Stig Skovbo Olsen (DEN '00
Løb 401 U23 LWErgo Dame Sen. B Letvægt (19-22år) - 2000m 10 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
  • 1. Mathilde Persson (Bagsværd) '96
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96
Danske Studenters Roklub I Afmeldt
  • 1. Stine Mathiasen (DSR) '98
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Anne Katrine Kiilgaard (DSR) '99
Odense Roklub I
  • 1. Line Katrine Olsen (Odense) '97
Bagsværd Roklub III
  • 1. Marie Mørch (Bagsværd) '97
Bagsværd Roklub II
  • 1. Marie Louise Ladegaard Petersen (Bagsværd) '98
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Ida Langkjær (Bagsværd) '97
Næstved Roklub I
  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
Tissø Roklub I
  • 1. Janni Nissen (Tissø) '99
Løb 402 U23 WErgo Dame Sen. B (19-22år) - 2000m 15 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
  • 1. Frida Sanggaard (Bagsværd) '98
Holstebro Roklub/KCHO I Afmeldt
  • 1. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
Odense Roklub I
  • 1. Anne Larsen (Odense) '98
Aarhus Roklub I
  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99
Roskilde Roklub II
  • 1. Simone Sørensen (Roskilde) '99
Roskilde Roklub I
  • 1. Silja Konoy Davidsen (Roskilde) '96
Odense Roklub II
  • 1. Marta Kempf (Odense) '98
Bagsværd Roklub II
  • 1. Emilie Jersild (Bagsværd) '98
Tissø Roklub I
  • 1. Mette Nissen (Tissø) '99
Odense Roklub IV
  • 1. Julie Gaumitz Storm (Odense) '96
Aarhus Roklub II Afmeldt
  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97
Aarhus Roklub III
  • 1. Kirstine Stampe (Aarhus) '98
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Helena Grace Jensen (DSR) '99
Odense Roklub III
  • 1. Mia Sofie Rützou (Odense) '99
Bagsværd Roklub III
  • 1. Sofie Odgaard Herr (Bagsværd) '99
Løb 403 U23 LMErgo Herre Sen. B Letvægt (19-22år) - 2000m 7 tilmeldinger
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
Roklubben Furesø I
  • 1. Jonas Lund (Furesø) '99
Roklubben Ægir I
  • 1. Cody Anderson (Ægir) '96
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Jens Graudal (Bagsværd) '97
Bagsværd Roklub I
  • 1. Malthe Puro (Bagsværd) '96
Odense Roklub I
  • 1. Andreas Finne Skovbakke (Odense) '99
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Christian Thor Hagemann (Lyngby) '98
Løb 404 U23 MErgo Herre Sen. B (19-22år) - 2000m 18 tilmeldinger
Roskilde Roklub I
  • 1. Bastian Secher (Roskilde) '99
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Aske Petersen (Holstebro) '96
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Emil Lenzing (Lyngby) '98
Odense Roklub I
  • 1. Malte Rusbjerg (Odense) '98
Holstebro Roklub/KCHO III
  • 1. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
Odense Roklub II
  • 1. Oscar Mazza (Odense) '98
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Jakob Søe Lillelund (Bagsværd) '98
Bagsværd Roklub I
  • 1. Niels Frederiksen (Bagsværd) '98
Roskilde Roklub II
  • 1. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98
Københavns Roklub II
  • 1. Sebastian Bache (København) '97
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Esben Søvndahl (DSR) '99
N.S. Roklub I
  • 1. Jonas Kristensen (N.S.) '99
Aarhus Roklub I Afmeldt
  • 1. Frederik Wulf Munk (Aarhus) '96
Københavns Roklub I
  • 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98
Næstved Roklub I
  • 1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96
Lyngby Roklub/KKL II Afmeldt
  • 1. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99
Løb 405 LWErgo Dame åben Letvægt - 2000m 5 tilmeldinger
Odder Roklub I
  • 1. Juliane Elander (Odder) '79
Roskilde Roklub I
  • 1. Aja Runge Holmegaard (Roskilde) '90
Hadsund Roklub I
  • 1. Trine Toft Andersen (Hadsund) '94
Bagsværd Roklub I
  • 1. Iben Østergaard (Bagsværd) '94
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Sara Lena Josefin Engberg (DSR) '90
Løb 406 WErgo Dame åben - 2000m 9 tilmeldinger
Roforeningen KVIK I
  • 1. Fie Udby Erichsen (KVIK) '85
Danske Studenters Roklub III Afmeldt
  • 1. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Christina Juhl Johansen (DSR) '92
Danske Studenters Roklub IV
  • 1. Mette Dyrlund Petersen (DSR) '89
Odense Roklub I
  • 1. Luise Lund Hansen (Odense) '95
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Kate Petersen (DSR) '90
Aarhus Roklub II
  • 1. Maria L.N Hansen (Aarhus) '91
Aarhus Roklub I Afmeldt
  • 1. Amelia Løvstrup Adby (Aarhus) '95
Roforeningen KVIK II Afmeldt
  • 1. Tanja Spring Ehlers (KVIK) '81
Løb 407 LMErgo Herre åben Letvægt - 2000m 13 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub III
  • 1. Emil Espensen (DSR) '91
Bagsværd Roklub I
  • 1. Mathias Larsen (Bagsværd) '92
Odense Roklub I
  • 1. Jesper Fredsted (Odense) '93
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Alexander Modest (Lyngby) '95
Odense Roklub II Afmeldt
  • 1. Sebastian Terp (Odense) '95
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Timothy Antonie Hansen (DSR) '94
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Mads Petersen (Bagsværd) '95
Roforeningen KVIK I
  • 1. Kelvin Yeung (KVIK) '93
Danske Studenters Roklub V
  • 1. Christoffer Hansen (DSR) '88
Aarhus Roklub I
  • 1. James Dodd (Aarhus) '89
Danske Studenters Roklub II Afmeldt
  • 1. Mads Fischer (DSR) '94
Roforeningen KVIK II
  • 1. Mikkel Schelde (KVIK) '93
Danske Studenters Roklub IV
  • 1. Tais Bjerregaard (DSR) '90
Løb 408 MErgo Herre åben - 2000m 19 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub VII
  • 1. Sverri S. Nielsen (DSR) '93
Odense Roklub I Afmeldt
  • 1. Nick H. Larsen (Odense) '95
Danske Studenters Roklub VIII
  • 1. Frank Steffensen (DSR) '88
Danske Studenters Roklub V
  • 1. Tøger Berg Rasmussen (DSR) '91
Danske Studenters Roklub III
  • 1. Lars Fjord Garvey (DSR) '93
Odder Roklub I
  • 1. Steffen Bonde (Odder) '89
Danske Studenters Roklub IV
  • 1. Christoffer Kruse (DSR) '94
Roforeningen KVIK I
  • 1. Loui Lam (KVIK) '90
Hadsund Roklub I
  • 1. Peter Rytter Munk (Hadsund) '95
Bagsværd Roklub I
  • 1. Christian Michaelsen (Bagsværd) '91
Holstebro Roklub/KCHO I Afmeldt
  • 1. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
Aalborg Roklub III Afmeldt
  • 1. Jonas Svane (Aalborg) '91
Lyngby Roklub/KKL II
  • 1. Peter Christian Holmquist (Lyngby) '95
Aalborg Roklub II
  • 1. Christian Hauge (Aalborg) '89
Næstved Roklub I
  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90
Aalborg Roklub IV
  • 1. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
Danske Studenters Roklub VI
  • 1. Tobias Kempf (DSR) '93
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Oliver Rying Thomsen (DSR) '95
Danske Studenters Roklub IX
  • 1. Sebastian Peterlin (DSR) '88
Løb 409 MErgo Herre Universitetsløb - 2000m 12 tilmeldinger
Aalborg Universitet I Afmeldt
  • 1. Esben Ravn (Aalborg) '93
Aalborg Universitet V
  • 1. Asger Laursen (Aalborg) '95
Aalborg Universitet IV
  • 1. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
Aalborg Universitet VII
  • 1. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93
Aalborg Universitet XI
  • 1. Mikkel Paetau (Aalborg) '93
Aalborg Universitet VI
  • 1. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97
Syddansk Universitet IV Afmeldt
  • 1. Martin Rønn Sørensen (Odense) '90
Syddansk Universitet I
  • 1. Michael Moerner (Odense) '92
Aalborg Universitet X Afmeldt
  • 1. Esben Okholm Larsen (Aalborg) '94
Aalborg Universitet IX
  • 1. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94
Syddansk Universitet III
  • 1. Mathias Hesselholt Munck (Odense) '83
Syddansk Universitet II
  • 1. Rasmus Nykjær Brejnrod (Odense) '91
Løb 410 WErgo Dame Universitetsløb - 2000m 4 tilmeldinger
Syddansk Universitet I
  • 1. Elisabeth Kaalund Keller (Odense) '94
Aalborg Universitet II
  • 1. Bjørt Winningsted (Aalborg) '97
Aalborg Universitet III
  • 1. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
Aalborg Universitet I
  • 1. Christina Donstrup (Aalborg) '89
Løb 501 W/M 4-Stafet Firmastafet 4x500m - 2000m 15 tilmeldinger
Bagsværd Roklub/Microsoft I
  • 1. Ayrton Massey (DEN '94
  • 2. Marc Hansen (DEN '70
  • 3. Jamie Magee (Bagsværd) '91
  • 4. Kat Nunn (Bagsværd) '93
Team Kraftværk I Afmeldt
  • 1. Anders Juul Rasmussen (DEN '97
  • 2. Emil Nellemann Andreassen (DEN '86
  • 3. Kamilla Klausen (DEN '89
  • 4. Martin Møller Palmberg (DEN '81
365 Design I
  • 1. Charlotte Buchwaldt (DEN '68
  • 2. Peter Rasmussen (DEN '60
  • 3. Brian Sørensen (DEN '68
  • 4. Ole Vindfeldt (DEN '66
PenSam I
  • 1. Tom Winther (DEN '70
  • 2. Steen Brandt-Olsen (DEN '58
  • 3. Christian Thomassen (DEN '86
  • 4. Mikkel Schlüter Friis (DEN '73
PenSam II
  • 1. Rasmus Lau Henningsen (DEN '79
  • 2. Jesper Ingholt (DEN '65
  • 3. Emil Heinrichsen (DEN '85
  • 4. Michael Witthoff (DEN '75
Zest to Life I Afmeldt
  • 1. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
  • 2. Christian Hauge (Aalborg) '89
  • 3. Jonas Svane (Aalborg) '91
  • 4. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01
Bodycoach.dk I
  • 1. Michael Skjoldan (Bodycoach) '67
  • 2. Klaus Markussen (Bodycoach) '72
  • 3. Thomas Christensen (Bodycoach) '71
  • 4. Flemming Pristed (Bodycoach) '75
Bodycoach.dk II
  • 1. Anne-Marie Pyndt Lindberg (Bodycoach) '67
  • 2. Anne-Marie Langhans (Bodycoach) '59
  • 3. Trine Dam (Bodycoach) '73
  • 4. Vibeke Søndergaard (Bodycoach) '76
Bodycoach.dk III
  • 1. Lene Ejerskov (Bodycoach) '71
  • 2. Mariana Fernanda Hansen (Bodycoach) '76
  • 3. Meshkat Javadi (Bodycoach) '81
  • 4. Emma Carlsen (Bodycoach) '78
Concept2 Dk I
  • 1. Bettina Modest Bruni (DEN '72
  • 2. Marcus Modest Bruni (DEN '04
  • 3. Mikael Modest (DEN '73
  • 4. Steen Modest Bruni (DEN '71
Rützou&Co I
  • 1. Mia Sofie Rützou (DEN '99
  • 2. Birgit Rützou (DEN '71
  • 3. Claus Rützou (DEN '69
  • 4. Bent Bøgh Pedersen (DEN '43
Bruun & Hjejle I
  • 1. Jakob Echwald Sevel (BH) '77
  • 2. Elsie Yiu (BH) '00
  • 3. Caroline Frydenberg (BH) '78
  • 4. Ulrik Lindow Sørensen (BH) '74
Bruun & Hjejle II
  • 1. Morten Stakroge (BH) '84
  • 2. Helle Lehmann Staun (BH) '70
  • 3. Majken Hauge Johansen (BH) '69
  • 4. Morten Permin (BH) '74
Bruun & Hjejle III
  • 1. Kim Nielsen (BH) '83
  • 2. Katrien Beuls (BH) '68
  • 3. Julian Ritter (DSR) '94
  • 4. Lars Olsen (BH) '70
Bruun & Hjejle IV Afmeldt
  • 1. No Name (BH) '00
  • 2. No Name (BH) '00
  • 3. No Name (BH) '00
  • 4. No Name (BH) '00
Løb 502 W/M 4-Stafet Skole- og gymnasiumstafet - 2000m 17 tilmeldinger
Vemmedrupskolen I
  • 1. Adam Holmgaard Clausen (DEN '04
  • 2. Kasper Stub Bruselius (DEN '02
  • 3. Oscar Skovbo Steinmüller (DEN '02
  • 4. Ulrikka Kilsholm Petersen (DEN '04
Frederiksberg skole Sorø I
  • 1. Malte Arensbach (Sorø) '02
  • 2. Peter Skou ** (Sorø) '02
  • 3. Rasmus Lind (Sorø) '01
  • 4. Frederikke Algreen Nielsen (Sorø) '05
Vemmedrupskolen II
  • 1. Zia Sofie Flenskov (DEN '04
  • 2. Lukas Rosted Kristiansen (DEN '03
  • 3. Alexander Livoni (DEN '04
  • 4. Martin Andersen (DEN '03
Mariagerfjord Gymnasium I
  • 1. Agnete Munk (Hadsund) '00
  • 2. Liane Vestergaard (Hadsund) '00
  • 3. Rasmus Søndergaard Konnerup (Hadsund) '01
  • 4. Mie Mellerup (Ægir) '00
Hadsund Skole 9.c
  • 1. Zenia Hvid ** (Hadsund) '01
  • 2. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
  • 3. Haris Alagic (Hadsund) '02
  • 4. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03
Hadsund Skole 8. årg.
  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04
  • 2. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01
  • 3. Søren Harbo Christiansen (Hadsund) '01
  • 4. Sebastian Dybkær Sand (Hadsund) '03
Hadsund Skole 6. årg.
  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05
  • 2. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05
  • 3. August Herman Wisholm (Hadsund) '04
  • 4. Oskar Emil Holmriis (Hadsund) '05
Hadsund Skole 5. årg. I
  • 1. Alexander Krogh Nielsen (Hadsund) '05
  • 2. Oliver Enggaard Kristensen (Hadsund) '06
  • 3. Sebastian Marcus Christensen (Hadsund) '06
  • 4. Elias Roth (Hadsund) '06
Hadsund Skole 5. årg. II
  • 1. Mikkel Dybkær Sand (Hadsund) '06
  • 2. Amalie Krogh Nielsen (Hadsund) '05
  • 3. Andrea Guldbæk Christensen (Hadsund) '06
  • 4. Kira Sørensen (Hadsund) '06
Holstebro Roklub/KCHO I Afmeldt
  • 1. Pil Lind Lousdal (Holstebro) '05
  • 2. Sofie Carlsen (Holstebro) '05
  • 3. Bine Ravn Pedersen (Holstebro) '05
  • 4. Sille Højris Jensen (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/Halgaard II
  • 1. Matilde Lægsgaard (Holstebro) '05
  • 2. Ida Mølgaard (Holstebro) '05
  • 3. Cecillie Mølby (Holstebro) '05
  • 4. Liva Krabbe (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/Halgaard III
  • 1. Anders Konradsen Vistisen (Holstebro) '05
  • 2. Oliver Juul Boelsmand (Holstebro) '05
  • 3. Magnus Bjerrum Nielsen (Holstebro) '05
  • 4. Laust Aaskov (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/KCHO IV Afmeldt
  • 1. Ida Mølgaard (Holstebro) '05
  • 2. Laust Aaskov (Holstebro) '05
  • 3. Lærke Engelbrecht Sørensen (Holstebro) '05
  • 4. Tobias Wullum (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/Rolf Krake II
  • 1. Laura Væring (Holstebro) '05
  • 2. Lærke Engelbrecht Sørensen (Holstebro) '05
  • 3. Sarah Kold (Holstebro) '03
  • 4. Johanne Thiesen (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/Rolf Krake I
  • 1. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04
  • 2. Bjarke Dommer Christensen (Holstebro) '04
  • 3. Stine Bech Søndergård (Holstebro) '03
  • 4. Christoffer Jensen (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/Halgaard I
  • 1. Pil Lind Lousdal (Holstebro) '05
  • 2. Sofie Carlsen (Holstebro) '05
  • 3. Bine Ravn Pedersen (Holstebro) '05
  • 4. Sille Højris Jensen (Holstebro) '05
Holstebro Roklub/Mejrup I
  • 1. Lasse Tang Vesterlykke (Holstebro) '05
  • 2. Victor Bach (Holstebro) '05
  • 3. Kasper Sørensen (Holstebro) '04
  • 4. Tobias Wullum (Holstebro) '05
Løb 601 U13 WErgo Junior E/D SPRINT piger 12 år eller yngre - 100m 6 tilmeldinger
Roklubben Stevns IV
  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06
Roklubben Stevns I
  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07
Silkeborg Roklub I
  • 1. Julie Valentin Hæk (Silkeborg) '07
Roklubben Stevns II
  • 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08
Roklubben Stevns V
  • 1. Sofie Kristiansen (Stevns) '06
Roklubben Stevns III
  • 1. Ida Malmgaard (Stevns) '06
Løb 602 U13 MErgo Junior E/D SPRINT drenge 12 år eller yngre - 100m 4 tilmeldinger
Kano- og Kajakklubben Nord I
  • 1. Kjartan Munch Haraldsson (DEN '06
Roklubben Stevns I
  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06
Helsingør Roklub I Afmeldt
  • 1. Bertram Penter (Helsingør) '06
Rødvig Roklub I
  • 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06
Løb 603 U15 WErgo Junior C SPRINT piger 13-14 år - 200m 9 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I Afmeldt
  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
Róðrarsamband Føroya III
  • 1. Sunneva Lamhugo Leo (Føroya) '05
Odder Roklub I Afmeldt
  • 1. Pi Goslar (Odder) '04
Roklubben Skjold I
  • 1. Johanne Schousboe (Skjold) '04
Rødvig Roklub I
  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
Róðrarsamband Føroya II
  • 1. Unnur Wenningsted á Tórgardi (Føroya) '04
Sorø Roklub I
  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
Bagsværd Roklub II
  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Emma Landgaard Nagurset (Føroya) '04
Løb 604 U15 MErgo Junior C SPRINT drenge 13-14 år - 200m 17 tilmeldinger
Odder Roklub I
  • 1. Noah Mikkelsen (Odder) '04
Bagsværd Roklub II
  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
Holstebro Roklub/KCHO IV
  • 1. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
Roklubben Skjold I
  • 1. Ask Høyer Splittorff (Skjold) '04
Rødvig Roklub I
  • 1. Kevin Joensen, (Rødvig) '05
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
Roklubben Stevns I
  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05
Roklubben Stevns II
  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05
Roklubben Furesø I
  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04
Bagsværd Roklub I
  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
Helsingør Roklub I Afmeldt
  • 1. Emil B Penter (Helsingør) '04
Bagsværd Roklub III
  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Helgi Olsen (Føroya) '04
Holstebro Roklub/KCHO III
  • 1. Tobias Kramer (Holstebro) '04
Roklubben Stevns III
  • 1. Nikolaj Hausman Olsen (Stevns) '05
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
Løb 605 U17 WErgo Junior B SPRINT piger 15-16 år - 200m 20 tilmeldinger
Rødvig Roklub I
  • 1. Julie Munch (Rødvig) '03
Bagsværd Roklub V
  • 1. Julie Johansen (Bagsværd) '02
Róðrarsamband Føroya III
  • 1. Elin Døgg Súnadóttir (Føroya) '03
Roklubben Furesø II
  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Karoline Husted (Holstebro) '02
Roklubben Skjold I
  • 1. Mathilde Koczulab (Skjold) '02
Silkeborg Roklub II
  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03
Bagsværd Roklub II
  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
Bagsværd Roklub I
  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
Silkeborg Roklub I
  • 1. Maja Klitgaard (Silkeborg) '03
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Nikoba i Gong (Føroya) '02
Bagsværd Roklub III Afmeldt
  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
Roklubben Furesø I
  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03
Aarhus Roklub I
  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03
Roklubben Ægir I
  • 1. Rebekkah Nordskjold (Ægir) '02
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Emma Vestergaard Lybech (Bagsværd) '02
Sorø Roklub I
  • 1. Nicoline Bluhme (Sorø) '02
Róðrarsamband Føroya II
  • 1. Kristianna Skarphedinsdóttir (Føroya) '03
Odense Roklub I
  • 1. Sofie Halling Vikkelsøe (Odense) '02
Løb 606 U17 MErgo Junior B SPRINT drenge 15-16 år - 200m 23 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Peter Vestereng Larsen (DSR) '02
Aarhus Roklub I
  • 1. Simon Dissing (Aarhus) '02
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Oscar Burvil (Holstebro) '03
Holstebro Roklub/KCHO III Afmeldt
  • 1. Emil Ulnits (Holstebro) '02
Bagsværd Roklub III Afmeldt
  • 1. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03
Roklubben Skjold I
  • 1. Bjarke Ramnefjell Schousboe (Skjold) '03
Danske Studenters Roklub III
  • 1. Thomas Vestereng Larsen (DSR) '02
Sorø Roklub I
  • 1. Malte Arensbach (Sorø) '02
Roforeningen KVIK I Afmeldt
  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02
Roklubben Ægir I
  • 1. Benjamin Johnsen (Ægir) '03
Aarhus Roklub II Afmeldt
  • 1. Viktor Edlefsen (Aarhus) '02
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Jannik Kambskared Dalfoss (Føroya) '03
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
Silkeborg Roklub I
  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03
Kano- og Kajakklubben Nord I
  • 1. Hakon Munch Haraldsson (DEN '03
Bagsværd Roklub II
  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
Kano- og Kajakklubben Nord II
  • 1. Lucas Scharff-Poulsen (DEN '02
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Casper Girke Christensen (Bagsværd) '03
Roklubben Stevns I
  • 1. Malthe T. Christiansen (Stevns) '02
Odder Roklub I
  • 1. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03
Rødvig Roklub I
  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
Bagsværd Roklub I Afmeldt
  • 1. Villads Jørgensen (Bagsværd) '03
Løb 607 U19 WErgo Junior A SPRINT piger 17-18 år - 200m 9 tilmeldinger
Roklubben Ægir I
  • 1. Stefanie Brun Pedersen (Ægir) '01
Odder Roklub I
  • 1. Amalie Holst Jensen (Odder) '01
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Cecilie Girke (DSR) '00
Aarhus Roklub I
  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01
Bagsværd Roklub I
  • 1. Agnete Jersild (Bagsværd) '00
Bagsværd Roklub III
  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Astrid Bardram Starup (Bagsværd) '00
Fredericia Roklub I
  • 1. Amalie Kjær (Fr.cia) '00
Løb 608 U19 MErgo Junior A SPRINT drenge 17-18 år - 200m 22 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
  • 1. Niels Østergaard (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub IV Afmeldt
  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
Roforeningen KVIK III
  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01
Bagsværd Roklub VI
  • 1. Lasse Maigaard (Bagsværd) '00
Korsør Roklub I
  • 1. Marcell Nyvang (Korsør) '00
Bagsværd Roklub III
  • 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00
Roskilde Roklub I
  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
Holstebro Roklub/KCHO III
  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
Roforeningen KVIK I
  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
Kano- og Kajakklubben Nord II
  • 1. Mikkel Toft Enderslev (DEN '01
Roskilde Roklub III Afmeldt
  • 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
Kano- og Kajakklubben Nord III
  • 1. Stig Skovbo Olsen (DEN '00
Roskilde Roklub II
  • 1. Julius Philipson (Roskilde) '01
Kano- og Kajakklubben Nord I
  • 1. Mathias Holst Andersen (DEN '00
Aalborg Roklub I
  • 1. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01
Bagsværd Roklub V Afmeldt
  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
Roklubben Ægir I
  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00
Roforeningen KVIK II
  • 1. Nicolai Krogsgaard (KVIK) '00
Silkeborg Roklub I
  • 1. Magnus Kleist (Silkeborg) '01
Bagsværd Roklub II
  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
Løb 609 WErgo Senior åben SPRINT Kvinde - 200m 10 tilmeldinger
Aarhus Roklub V
  • 1. Kirstine Stampe (Aarhus) '98
Aarhus Roklub III
  • 1. Maria L.N Hansen (Aarhus) '91
Aarhus Roklub II Afmeldt
  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97
Danske Studenters Roklub I Afmeldt
  • 1. Helena Grace Jensen (DSR) '99
Holstebro Roklub/KCHO I Afmeldt
  • 1. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
Odense Roklub II
  • 1. Nadine Heidi Brueckmann (Odense) '87
Aarhus Roklub I Afmeldt
  • 1. Amelia Løvstrup Adby (Aarhus) '95
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Sarita Kristina Hansen (Føroya) '88
Odense Roklub I
  • 1. Mia Sofie Rützou (Odense) '99
Aarhus Roklub IV Afmeldt
  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99
Løb 610 MErgo Senior åben SPRINT Herre - 200m 16 tilmeldinger
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
Aalborg Roklub III
  • 1. Christian Hauge (Aalborg) '89
Roklubben Furesø I
  • 1. Jonas Lund (Furesø) '99
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Bergur Robert Dam Jensen (Føroya) '87
Rødvig Roklub I
  • 1. Jan Olsen (Rødvig) '78
Holstebro Roklub/KCHO I Afmeldt
  • 1. Aske Petersen (Holstebro) '96
Hjemme fra Kælderen I
  • 1. Thomas Jensen (DEN '67
Kano- og Kajakklubben Nord I
  • 1. Asbjørn Lolk-Hansen (DEN '99
Aalborg Roklub V
  • 1. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
Bagsværd Roklub I Afmeldt
  • 1. Peter Søgaard (Bagsværd) '85
Aarhus Roklub I Afmeldt
  • 1. Frederik Wulf Munk (Aarhus) '96
Odense Roklub I
  • 1. Mikkel Iwanoff Kolind (Odense) '85
Aalborg Roklub I
  • 1. Esben Ravn (Aalborg) '93
Rødvig Roklub II
  • 1. Tommy Knudsen (Rødvig) '51
Aalborg Roklub IV Afmeldt
  • 1. Jonas Svane (Aalborg) '91
Odense Roklub II
  • 1. Malte Rusbjerg (Odense) '98
Løb 611 MErgo Universitetsløb SPRINT Herre - 200m 11 tilmeldinger
Aalborg Universitet V
  • 1. Asger Laursen (Aalborg) '95
Aalborg Universitet VI
  • 1. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97
Syddansk Universitet I Afmeldt
  • 1. Martin Rønn Sørensen (Odense) '90
Syddansk Universitet III
  • 1. Rasmus Nykjær Brejnrod (Odense) '91
Aalborg Universitet X Afmeldt
  • 1. Esben Okholm Larsen (Aalborg) '94
Aalborg Universitet IX
  • 1. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94
Syddansk Universitet II
  • 1. Mathias Hesselholt Munck (Odense) '83
Aalborg Universitet IV
  • 1. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
Aalborg Universitet I
  • 1. Mikkel Paetau (Aalborg) '93
Syddansk Universitet IV
  • 1. Michael Moerner (Odense) '92
Aalborg Universitet VII
  • 1. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93
Løb 612 WErgo Universitetsløb SPRINT Kvinde - 200m 4 tilmeldinger
Aalborg Universitet II
  • 1. Bjørt Winningsted (Aalborg) '97
Syddansk Universitet I
  • 1. Elisabeth Kaalund Keller (Odense) '94
Aalborg Universitet I
  • 1. Christina Donstrup (Aalborg) '89
Aalborg Universitet III
  • 1. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
Løb 701 U17 W/M 4-Stafet Klubholdstafet, junior 10-16 år 4x500m - 2000m 12 tilmeldinger
Silkeborg Roklub I
  • 1. Maja Klitgaard (Silkeborg) '03
  • 2. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03
  • 3. Julie Valentin Hæk (Silkeborg) '07
  • 4. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03
Roskilde Roklub I
  • 1. Laura Poulsen (Roskilde) '03
  • 2. Leander Kaliszan (Roskilde) '03
  • 3. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
  • 4. Anna Plæhn Poulsen (Roskilde) '02
Roklubben Viking/Roskilde Roklub I
  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02
  • 2. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
  • 3. Sofie Carlsen (Holstebro) '05
  • 4. Aske Storm (Viking) '03
Róðrarsamband Føroya I
  • 1. Sunneva Lamhugo Leo (Føroya) '05
  • 2. Unnur Wenningsted á Tórgardi (Føroya) '04
  • 3. Kristianna Skarphedinsdóttir (Føroya) '03
  • 4. Jannik Kambskared Dalfoss (Føroya) '03
Róðrarsamband Føroya II
  • 1. Emma Landgaard Nagurset (Føroya) '04
  • 2. Helgi Olsen (Føroya) '04
  • 3. Elin Døgg Súnadóttir (Føroya) '03
  • 4. Nikoba i Gong (Føroya) '02
Bagsværd Roklub I
  • 1. Julie Johansen (Bagsværd) '02
  • 2. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
  • 3. Casper Girke Christensen (Bagsværd) '03
  • 4. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
Bagsværd Roklub II
  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 2. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 3. Emma Vestergaard Lybech (Bagsværd) '02
  • 4. Mads Rubin (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub III
  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
  • 2. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • 3. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 4. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
Holstebro Roklub/KCHO I
  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 2. Mathias Elgaard Jensen (Holstebro) '03
  • 3. Tobias Kramer (Holstebro) '04
  • 4. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
  • 2. Stine Bech Søndergård (Holstebro) '03
  • 3. Sarah Kold (Holstebro) '03
  • 4. Karoline Husted (Holstebro) '02
Holstebro Roklub/KCHO III
  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 2. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 3. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 4. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03
Rødvig Roklub I
  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
  • 2. Julie Munch (Rødvig) '03
  • 3. Kevin Joensen, (Rødvig) '05
  • 4. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
Løb 702 W/M 4-Stafet Klubholdstafet, junior 17-18 år,senior, master 4x1000m - 4000m 12 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Bonnie Noer (Sorø) '59
  • 2. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
  • 3. Ingrid Petersen (Sorø) '44
  • 4. Peter Lindblom (Sorø) '63
Roskilde Roklub I
  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00
  • 2. Bastian Secher (Roskilde) '99
  • 3. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99
  • 4. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
Roskilde Roklub II
  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00
  • 2. Aja Runge Holmegaard (Roskilde) '90
  • 3. Silja Konoy Davidsen (Roskilde) '96
  • 4. Simone Sørensen (Roskilde) '99
Kano- og Kajakklubben Nord I
  • 1. Asbjørn Lolk-Hansen (DEN '99
  • 2. Mathias Holst Andersen (DEN '00
  • 3. Stig Skovbo Olsen (DEN '00
  • 4. Mikkel Toft Enderslev (DEN '01
Bagsværd Roklub I
  • 1. Agnete Jersild (Bagsværd) '00
  • 2. Iben Østergaard (Bagsværd) '94
  • 3. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 4. Niels Østergaard (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub II
  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01
  • 2. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 3. Mathilde Persson (Bagsværd) '96
  • 4. Sofie Odgaard Herr (Bagsværd) '99
Odder Roklub I Afmeldt
  • 1. Amalie Holst Jensen (Odder) '01
  • 2. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03
  • 3. Noah Mikkelsen (Odder) '04
  • 4. Pi Goslar (Odder) '04
Odder Roklub II
  • 1. Christina Pultz (Odder) '88
  • 2. Juliane Elander (Odder) '79
  • 3. Per Amby (Odder) '54
  • 4. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03
Roklubben Furesø I
  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
  • 2. Jane Hagan (Furesø) '67
  • 3. Lars Wallin (Furesø) '62
  • 4. Bo Hartz (Furesø) '62
Holstebro Roklub/KCHO II
  • 1. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 2. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 3. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
  • 4. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Frederik Fabricius Clausen (DSR) '86
  • 2. Margit Haahr Hansen (DSR) '67
  • 3. Jacob Jespersen (DSR) '72
  • 4. Kasper Jørgensen (DSR) '85
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Karen Leth Jensen (DSR) '72
  • 2. Sara Lena Josefin Engberg (DSR) '90
  • 3. Tanja Nors Tardrup (DSR) '77
  • 4. Peter Stenby (DSR) '86
Løb 703 W/M 4-Stafet Universitetsløb 4x500m Mix handicap Køn - 2000m 3 tilmeldinger
Aalborg Universitet III
  • 1. Bjørt Winningsted (Aalborg) '97
  • 2. Christian Hauge (Aalborg) '89
  • 3. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94
  • 4. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01
Aalborg Universitet II
  • 1. Asger Laursen (Aalborg) '95
  • 2. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
  • 3. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
  • 4. Mikkel Paetau (Aalborg) '93
Aalborg Universitet I
  • 1. Christina Donstrup (Aalborg) '89
  • 2. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93
  • 3. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97
  • 4. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87