Resultater - Haderslev Regatta 2019
Løb nr | Starttid - | ↓

196
Master W/M8+ Piger/drenge Master 8+ - MM/MW8+ Masters 1000m A-K MIX (VI d) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
195
Master W8+ Masters Kvinder Master 8+ - MW8+ Masters 1000m A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
194
Master M8+ Masters Mænd Master 8+ - MM8+ Masters 1000m A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
193
U19 M8+ Mænd U19 8+ - JM8+ A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
192
Master W4X/4- Masters Kvinder Master 4X/4- - MW4x Masters 1000m A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
190
M4- Mænd 4- - M4- (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
189
M2X Mænd 2X - M2x (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Christian Mølvig (1), Peter Carstens (2)
188
W2X Kvinder 2X - W2x (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
187
U23 M1X Mænd U23 1X - M1x B 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
186
U23 W1X Kvinder U23 1X - W1x B 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
185
U19 LM2X Mænd U19 Letvægt 2X - JM2x A let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
184
U19 LW1X Piger U19 Letvægt 1X - JW1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
183
U17 LM2X Mænd U17 Letvægt 2X - JM2x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
182
U17 W4X+ Piger U17 4X+ - JW4x+ B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
181
U17 M4X+ Mænd U17 4X+ - JM4x+ B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
180
U14 W/M4X+ Piger/drenge U14 4X+ - Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/Stevns I
Sigurd Rindom Poulsen (1), Cecilia Kroll (2), Nikolaj Kragh SImonsen (3), Isabella Bache (4), Otto Kjærulff (5)
179
U15 W/M4X+ Piger/drenge U15 4X+ - Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Clara Ohlsen (1), Hannah Thrane (2), Jakob Lynbech (3), Theis Wolfram (4), Nanna Bardram Kehr (5)
178
U19 M4X Mænd U19 4X - JM4x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Christian Søndergaard (1), Nikolaj Dalbøl (2), Tobias Kramer Bosnes (3), Simon Mikkelsen (4)
176
Master W2X/2- Masters Kvinder Master 2X/2- - MW 2x Masters A - K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Ulla Poulsen (1), Karin Bodelund (2)
174
M8+ Mænd 8+ - M8+ (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
173
LM1X Mænd Letvægt 1X - M1x let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
172
LW1X Kvinder Letvægt 1X - W1x let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
Anne Ørsted (1)
171
U23 M2X Mænd U23 2X - M2x B 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
170
U19 M2X Mænd U19 2X - JM2x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
169
U19 W2X Piger U19 2X - JW2x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Cornelia Andrea Hoelgaard Dalsgaard (1), Astrid Højgaard (2)
168
U17 LM1X Mænd U17 Letvægt 1X - JM1x B let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
167
U17 LW1X Piger U17 Letvægt 1X - JW1x B let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
165
U17 M1X Mænd U17 1X - JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
William Kjærgaard (1)
163
M2- Mænd 2- - M2- (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
162
U14 LW2X Piger U14 Letvægt 2X - Piger 2x 12 og 13 let. (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
161
U14 LM2X Mænd U14 Letvægt 2X - Drenge 2x 12 og 13 let. (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Frederik Aksel Holmriis (1), Elias Roth (2)
158
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
156
U23 M1X Mænd U23 1X - M 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
155
U23 W1X Kvinder U23 1X - W 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Agnete Munk - (1)
154
U17 LW1X Piger U17 Letvægt 1X - JW 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
153
U17 LM1X Mænd U17 Letvægt 1X - JM 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
152
U19 LW1X Piger U19 Letvægt 1X - JW 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
151
U19 LM1X Mænd U19 Letvægt 1X - JM 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
148
U19 M1X Mænd U19 1X - JM 1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
147
U19 W1X Piger U19 1X - JW1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Astrid Højgaard (1)
146
M1X Mænd 1X - M1x (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
144
U19 M2- Mænd U19 2- - JM2- A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
143
U19 M1X Mænd U19 1X - JM1x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
142
U19 W1X Piger U19 1X - JW1x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Astrid Højgaard (1)
141
U17 LM4X+ Mænd U17 Letvægt 4X+ - JM4x+ B let, (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
139
U17 W2X Piger U17 2X - JW2x B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/KCB I
Alma Biltoft Benediktson (1), Josefine Freltoft (2)
138
U17 LM1X Mænd U17 Letvægt 1X - JM1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
135
U14 M4X+ Mænd U14 4X+ - Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
134
U14 W4X+ Piger U14 4X+ - Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Anna Skovdam (1), My Alberte Schaaf (2), Caroline Fredslund Sørensen (3), Naja Noer Normann Andersen (4), Nanna Lindballe (5)
133
U15 LW1X Piger U15 Letvægt 1X - Piger 1x 14 let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Hannah Thrane (1)
130
U13 M1X Mænd U13 1X - Drenge 1x 12 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
129
U12 W1X Piger U12 1X - Piger 1x 11 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Nanna Bardram Kehr (1)
128
U12 M1X Mænd U12 1X - Drenge 1x 11 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Otto Kjærulff (1)
127
U17 LW1X Piger U17 Letvægt 1X - JW1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
Master W1X Masters Kvinder Master 1X - MW1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
M4X Mænd 4X - M4x (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
W4X Kvinder 4X - W4x (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
U23 LM1X Mænd U23 Letvægt 1X - M1x B let. 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
U19 M1X Mænd U19 1X - JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
William Kjærgaard (1)
120
U19 LM1X Mænd U19 Letvægt 1X - JM1x A let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U15 W4X+ Piger U15 4X+ - Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
U14 LW1X Piger U14 Letvægt 1X - Piger 1x 13 let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
U14 LM1X Mænd U14 Letvægt 1X - Drenge 1x 13 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
U14 LM1X Mænd U14 Letvægt 1X - Drenge 1x 13 let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Elias Roth (1)
114
U15 LM1X Mænd U15 Letvægt 1X - Drenge 1x 14 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
U15 LM1X Mænd U15 Letvægt 1X - Drenge 1x 14 let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Jakob Lynbech (1)
112
U13 W2X Piger U13 2X - Piger 2x 11 og 12 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
U13 M2X Mænd U13 2X - Drenge 2x 11 og 12 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Mikkel Madsen (1), Andreas Bork Kristensen (2)
110
U19 LW1X Piger U19 Letvægt 1X - JW1x A let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U17 LM2X Mænd U17 Letvægt 2X - JM2x B let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
U17 LW2X Piger U17 Letvægt 2X - JW2x B let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
105
U14 W1X Piger U14 1X - Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
AnneSofie Zenft Busse (1)
102
U15 M1X Mænd U15 1X - Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Kian Harati (1)
100
U14 W1X Piger U14 1X - Piger 1x 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Stevns I
Isabella Bache (1)
99
U13 W1X-Edon Piger U13 1X-Edon - Piger 1x 11 og 12 (VI f) 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Nanna Bardram Kehr (1)
98
U13 M1X-Edon Mænd U13 1X-Edon - Drenge 1x 11 og 12 (VI f) 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Otto Kjærulff (1)
97
U15 W1X-Edon Piger U15 1X-Edon - Piger 1x 13 og 14 (VI f) 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
95
U17 W1X-Edon Piger U17 1X-Edon - JW 1X B i Edon (VI f) 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Odense/KCO I
Alba Sundstrøm (1)
94
U17 M1X-Edon Mænd U17 1X-Edon - JM 1X B i Edon (VI f) 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KRAK/KCO I
Mads Kirstein (1)
90
M1X Mænd 1X - M1x 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
89
U23 M2X Mænd U23 2X - M2x B 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
88
U23 W2X Kvinder U23 2X - W2x B 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
87
U19 LM1X Mænd U19 Letvægt 1X - JM1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
86
U19 M2X Mænd U19 2X - JM2x A 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
85
U19 W2X Piger U19 2X - JW2x A 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/KCB I
Astrid Højgaard (1), Josefine Freltoft (2)
84
U17 M4X Mænd U17 4X - JM4x B (VI g) 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Frederik Bertelsen (1), Kian Harati (2), Gustav Overgaard Hamann (3), August Herman Wisholm (4)
83
U17 M4X+ Mænd U17 4X+ - JM4x+ B (VI g) 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
82
U17 W4X Piger U17 4X - JW4x B (VI g) 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
81
U17 W4X+ Piger U17 4X+ - JW4x+ B (VI g) 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
80
U17 LM1X Mænd U17 Letvægt 1X - JM1x B let. 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
79
U17 LW1X Piger U17 Letvægt 1X - JW1x B let 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
78
U17 M2X Mænd U17 2X - JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund/Odense/KCO I
August Herman Wisholm (1), Frederik Markvardsen (2)
77
U17 M2X Mænd U17 2X - JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1), Mads Rubin (2)
76
U17 W2X Piger U17 2X - JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
75
U17 W2X Piger U17 2X - JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/KCB I
Alma Biltoft Benediktson (1), Josefine Freltoft (2)
74
Master W4-/4X Masters Kvinder Master 4-/4X - MW4x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Ulla Poulsen (1), Karin Bodelund (2), Anne Mette Jørgensen (3), Merete Boldt (4)
72
M4X Mænd 4X - M4x A 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
71
W/M8+ Kvinder/mænd 8+ - 8+ open Sprintcup (VI h) 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Simon Madsen (1), Rasmus Bechmann (2), Christian Søndergaard (3), Nikolaj Dalbøl (4), Jens Pedersen (5), Andreas Bork Kristensen (6), Tobias Kramer Bosnes (7), Simon Mikkelsen (8), Andreas Møller Hunskjær (9)
68
U15 LW1X Piger U15 Letvægt 1X - Piger 1x 14 let 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Hannah Thrane (1)
67
U15 LM1X Mænd U15 Letvægt 1X - Drenge 1x 14 let 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Jakob Lynbech (1)
66
U14 W1X Piger U14 1X - Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
AnneSofie Zenft Busse (1)
64
U14 M1X Mænd U14 1X - Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Mathias Skjoldborg (1)
62
U13 W1X Piger U13 1X - Piger 1x 12 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Stevns I
Anna Iversen (1)
61
U13 M1X Mænd U13 1X - Drenge 1x 12, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
60
U13 M1X Mænd U13 1X - Drenge 1x 12 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Frederik Aksel Holmriis (1)
58
W4X Kvinder 4X - W4x 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
57
U23 LM1X Mænd U23 Letvægt 1X - M1x B let. 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
56
U23 LW1X Kvinder U23 Letvægt 1X - W1x B let. 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
Anne Ørsted (1)
55
U19 M4X Mænd U19 4X - JM4x A 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Christian Søndergaard (1), Nikolaj Dalbøl (2), Tobias Kramer Bosnes (3), Simon Mikkelsen (4)
54
U19 LM1X Mænd U19 Letvægt 1X - JM1x A let 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
53
U19 M1X Mænd U19 1X - JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
52
U19 LW1X Piger U19 Letvægt 1X - JW1x A let 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
51
U17 LM2X Mænd U17 Letvægt 2X - JM2x B let 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
50
U17 LW2X Piger U17 Letvægt 2X - JW2x B let 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
47
U17 LM4X+ Mænd U17 Letvægt 4X+ - JM4X+ B let 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
40
U14 LW1X Piger U14 Letvægt 1X - Piger 1x 13 let 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
AnneSofie Zenft Busse (1)
37
U12 W1X Piger U12 1X - Piger 1x 11 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Cecilia Kroll (1)
36
U12 M1X Mænd U12 1X - Drenge 1x 11, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
35
U12 M1X Mænd U12 1X - Drenge 1x 11 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
34
M2X Mænd 2X - M2x 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Christian Mølvig (1), Peter Carstens (2)
32
Master W1X Masters Kvinder Master 1X - MW1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Nyborg I
Lena Stolzenbach (1)
31
Master M1X Masters Mænd Master 1X - MM1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Sander Viscor (1)
30
U17 LM1X Mænd U17 Letvægt 1X - JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
29
U17 LM1X Mænd U17 Letvægt 1X - JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
27
U17 W2X Piger U17 2X - JW2X B 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Alma Biltoft Benediktson (1), Cornelia Andrea Hoelgaard Dalsgaard (2)
25
U17 M1X Mænd U17 1X - JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
William Kjærgaard (1)
23
U17 W1X Piger U17 1X - JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
22
U14 LW1X Piger U14 Letvægt 1X - Piger 1x 13 let (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
21
U14 W1X Piger U14 1X - Piger 1x 13 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
20
U15 LW1X Piger U15 Letvægt 1X - Piger 1x 14 let (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
19
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
18
U14 LM1X Mænd U14 Letvægt 1X - Drenge 1x 13 let (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
17
U14 M1X Mænd U14 1X - Drenge 1x 13 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
16
U15 LM1X Mænd U15 Letvægt 1X - Drenge 1x 14 let (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
15
U15 M1X Mænd U15 1X - Drenge 1x 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
14
U14 LW2X Piger U14 Letvægt 2X - Piger 2x 12 og 13 let (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
13
U14 W2X Piger U14 2X - Piger 2x 12 og 13 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
12
U15 LW2X Piger U15 Letvægt 2X - Piger 2x 13 og 14 let (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
11
U15 W2X Piger U15 2X - Piger 2x 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
10
U14 LM2X Mænd U14 Letvægt 2X - Drenge 2x 12 og 13 let (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
9
U14 M2X Mænd U14 2X - Drenge 2x 12 og 13 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
8
U15 LM2X Mænd U15 Letvægt 2X - Drenge 2x 13 og 14 let (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
6
U15 W/M4X+ Piger/drenge U15 4X+ - Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/Stevns I
Hannah Thrane (1), Isabella Bache (2), Clara Ohlsen (3), Jakob Lynbech (4), Otto Kjærulff (5)
5
U14 W/M4X+ Piger/drenge U14 4X+ - Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
4
U14 W4X+ Piger U14 4X+ - Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
3
U15 W4X+ Piger U15 4X+ - Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
2
U14 M4X+ Mænd U14 4X+ - Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Theis Wolfram (1), Nikolaj Krogh Simonsen (2), Karl Heuer (3), Buster Kiilerich Madsen (4), Sigurd Rindom Poulsen (5)
1
U15 M4X+ Mænd U15 4X+ - Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår